Par Liepājas pilsētas 21. florbola čempionāta čempioniem kļūst – "Vārme" un "Exes"

Kā pirmie uz Liepājas olimpiskā centra parketa kāpa (B) divīzijas komandas „Durbe” un „Leģions/Juniori GSC”, kuras savā starpā noskaidroja (B) divīzijas trešās vietas ieguvējus. Visai pārliecinoši bronzas spēlē uzvaru izcīnīja komanda „Durbe” – 10:6.

Uzreiz pēc bronzas spēles, laukumā devās (B) divīzijas divas stiprākās komandas – „Ārprāc!” un „Exes”. Gandrīz visas spēles garumā šķita, ka nekas neapturēs „Ārprāc!” komandu cīņā par zelta medaļu, taču komandas „Exes” florbolistu degsme un cīņasspars pretinieku komandai  šos svētkus sabojāja. Vien 40 sekundes līdz pamatlaika beigām „Exes” florbolists Voldemārs Maslovskis izlīdzināja rezultātu uz tablo – 4:4, bet viņa komandas biedrs Roberts Bitenieks pēcspēles soda metienu sērijā vienīgais meta precīzi, tādējādi atnesot savai komandai (B) divīzijas zelta medaļas, vēstīts Liepājas Sporta pārvaldes mājaslapā.

Pēc spraigā (B) divīzijas fināla, klāt bija izšķirošās spēles arī (A) divīzijā. Vispirms spēlē par 3. vietu lielāko spēles daļu spraiga cīņa bija starp komandām – „IBK Ģimene” un „Veselības grupa”. Taču spēles noslēdzošajā daļā daudz aukstasinīgāki un precīzāki bija „Veselības grupas” florbolisti, kuriem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, uzstādot beigu rezultātu – 7:4.

(A) divīzijas fināla spēle starp komandām „Vārme” un „EGO/Liels Auto” izvērtās par īstu skatītāju saldo ēdienu. Vispirms droši pretim uzvarai devās „EGO/Liels Auto” spēlēs laikā iekrājot trīs vārtu pārsvaru. Taču atbildi parādā nepalika arī „Vārmes” florbolisti, spēles pēdējo minūšu laikā atspēlējot pretinieku iekrāto trīs vārtu pārsvaru. Spēles pamatlaiks beidzās neizšķirti – 5:5, līdz arī to arī (A) divīzijas finālā bija nepieciešami pēcspēles soda metieni. Soda metienu sērijā daudz kreatīvāki un precīzāki izrādījās „Vārmes” florbolisti, kas tieši viņiem ļāva izcīnīt Liepājas pilsētas 21. florbola čempionāta čempionu titulu.

Pievieno komentāru

Sports