Par Karlsonu interesi izrāda Austrijas klubs Grācas "Šturm"

Austrijas augstākās līgas futbola klubs izrāda nopietnu interesi par Latvijas izlases uzbrucēju Ģirtu Karlsonu, vēsta Austrijas mediji.

27 gadus vecais Karlsons pašlaik pārstāv komandu "Liepājas metalurgs", ar kuru viņš līgumu ir noslēdzis līdz vasaras transfēru logam ar iespēju to pagarināt līdz sezonas beigām.

"Sturm" komanda vienu kārtu pirms Austrijas čempionāta beigām pašlaik ieņem trešo vietu, tomēr no tās tikai par vienu punktu atpaliek Vīnes "Austria" vienība.

Futbolista karjeru Karlsons sāka "Liepājas metalurga" sastāvā 1998.gadā un spēlēja tajā līdz 2003.gadam. 2004.gadā Karlsons devās uz Krievijas vienību Jaroslavļas "Šiņņik", taču nospēlēja tajā tikai sezonu, jo nespēja nostiprināties sastāvā.

2005.gadu Karlsons sāka Ventspils "Venta" sastāvā, taču, tā kā klubs bankrotēja, sezonas vidū viņš atgriezās "Liepājas metalurga" sastāvā. Pagājušā gada februārī Karlsons pārgāja uz Nīderlandes augstākās līgas futbola klubu "De Graafschap". Pēc aizvadītās pussezonas Nīderlandē jūlijā Karlsons atgriezās komandā "Liepājas metalurgs".

Pēdējo gadu laikā Karlsons centies iekļūt vairākos Anglijas un Krievijas klubos, tomēr nevienā nav spējis pierādīt sevi pietiekoši labi vai arī nav spējis vienoties par līguma nosacījumiem.

Pagājušajā gadā "Liepājas metalurga" sastāvā Karlsons aizvadīja 14 spēles, gūstot deviņus vārtus, bet šogad viņš jau pirmajās desmit spēļu kārtās izpildījis septiņus precīzus raidījumus. Savukārt Latvijas izlasē uzbrucējs debitēja 2003.gada beigās un līdz šim kopumā ir aizvadījis 36 mačus, kuros guvis astoņus vārtus.

Pievieno komentāru

Sports