Par Dāvi Ikaunieku esot interese no spēcīgiem Čehijas un Polijas klubiem

Par vienu no Latvijas labākajiem futbolistiem Dāvi Ikaunieku esot interese no spēcīgiem Čehijas un Polijas klubiem, kā arī Vācijas otrās bundeslīgas, vēsta čehu mediji.

Pašlaik 23 gadus vecais Ikaunieks kopš pagājušā gada vasaras pārstāv vienu no Čehijas augstākās līgas vājākajām vienībām Jihlavas "Vysočina", bet šogad viņš bija starp kandidātiem uz Latvijas labākā futbolista balvu, kur gan palika otrais aiz pieredzējušā vārtsarga Andra Vaņina, vēsta LETA.

Kopš pārcelšanās uz Čehiju Ikaunieks demonstrējis gana rezultatīvu sniegumu, bet šajā sezonā ar pieciem vārtiem viņš ir vietējā čempionāta labāko snaiperu saraksta devītajā vietā.

Kā portālam "Sport.cz" norādījis Ikaunieka aģents Filips Zīka, interese par uzbrucēju esot no visiem vadošajiem Čehijas čempionāta klubiem, tostarp slavenā Prāgas "Slavia", kā arī no titulētās Polijas komandas Varšavas "Legia".

"Kluba maiņa šobrīd nav svarīgākais uzdevums, tomēr šajā ziemā tas varētu notikt. Ikauniekam ir laiks doties tālāk," teica Zīka.

Tāpat čehu mediji ziņo, ka par Ikaunieku interesi izrādot arī Čehijas čempionāta kopvērtējuma vidusdaļas vienība Zlīnas "Fastav" un komandas no Vācijas otrās bundeslīgas.

Aizvadītajā sezonā Ikaunieks kopā 30 spēlēs izcēlās ar deviņiem vārtu guvumiem, kas deva dalītu sesto vietu līgas snaiperu sarakstā. Janvāra beigās latvietis ar "Vysočina" komandu pagarināja līgumu uz divarpus gadiem, Jihlavas vienībai izpērkot kontraktu no "Liepājas".

Pašlaik "Vysočina" cietusi septiņus zaudējumus pēdējās astoņās Čehijas čempionāta spēlēs un kopvērtējumā ar desmit punktiem 16 cīņās atrodama pēdējā vietā 16 komandu konkurencē.

Vēl 2015.gada sezonā Ikaunieks Latvijas virslīgā, pārstāvot tā brīža čempioni "Liepāju", izcēlās ar 15 precīziem sitieniem, kas bija labākais rādītājs līgā. Pērnajā vasarā viņš debitēja Latvijas pieaugušo izlasē, kuras rindās 16 mačos guvis četrus vārtus.


Pievieno komentāru

Sports