Otro gadu pēc kārtas nenotiek folkreisa Ziemas kausa izcīņa

Nolemts, ka 2021. gada Folkreisa Ziemas kausa izcīņa ir atcelta, tāpat tiek svītroti visi ziemā paredzētie Krosa komisijas autokrosa kausa posmi. Lai gan ziema bija izcila sacensību rīkošanai, valstī noteiktie ierobežojumi izslēdza oficiālu sacīkšu rīkošanu, vēsta Viesturs Saukāns, "Autocross.lv".

Folkreisa Ziemas kausa 2020. gada sezonu izjauca ziemas apstākļu trūkums. Līdz ar to seriāls, kurš kopš 2010. gada norisinājās bez pārtraukumiem, nebūs noticis jau otro sezonu pēc kārtas. Šogad bija paredzēti četri ziemas posmi – Mūsā, Vecpilī, Brenguļos un Pilskalnos. Valstī izsludināto ierobežojumu dēļ sacīkstes līdz aprīļa sākumam faktiski ir aizliegtas, bet februāris noslēdzies arī ar atkusni. Lai gan martā vēl iespējami aukstuma viļņi, diez vai pat rīkošanas atļaujas gadījumā izdotos aizvadīt nepieciešamo posmu skaitu sezonas ieskaitei.

Cieš arī autokrosa Krosa komisijas kausa izcīņa, kas zaudē četrus no gada paredzētajiem deviņiem posmiem – pārējie paredzēti vasaras sezonā.

Sliktā ziņa – ar atceltiem ziemas posmiem nekas vēl nav beidzies, jo ārkārtējā situācija valstī ir spēkā līdz 6. aprīlim, tātad 11 dienas pirms Latvijas rallijkrosa čempionāta sākuma un 19 dienas pirms Folkreisa Vasaras kausa starta un Krosa komisijas kausa izcīņas formālā “turpinājuma”. Kas sekos pēc 6. aprīļa sporta sacensību rīkošanas un skatītāju pulcēšanās, šobrīd nav zināms.

Pievieno komentāru

Sports