Orientieristi pārved medaļas no Latvijas orientēšanās čempionāta garajā distancē

Pagājušās nedēļas nogalē Pļaviņās norisinājās Latvijas orientēšanās čempionāta sacensības, kurās piedalījās gan Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanās kluba "DR-Krasts" orientieristi, gan "DR-Krasta" seriāla distanču plānotāji un draugi no orientēšanās kluba "Saldus" un Kuldīgas tūrisma un orientēšanās klubs "Taka".

Otro vietu savā grupā izcīnīja DR-Krasts kluba pārstāve Māra Plaude (W70), kā arī distanču veidotāji Edgars Bērziņš (M21A) un Līga Smilgaine (W45).

Savukārt trešajās vietā ierindojās DR-Krasts distanču plānotājas Skaidrīte Otaņķe (W60) un Līga Virbule (W50).
Nedaudz aiz Skaidrītes palika Silvija Penkule, savā grupā izcīnot augsto ceturto vietu.

"Apsveicam šos un vēl citus orientieristus ar augstajiem rezultātiem! Novērtējam, ka Liepājas apkārtnes distances plāno spēcīgi orientieristi, kuri tur savu kanti," vēsta klubs "DR-Krasts".