Orientieristi Beberliņos noskaidro ātrākos individuālajā treniņdistancē

Otrdienas, 13. aprīļa, pēcpusdienā Liepājas atpūtas vietā "Beberliņi" ar individuālo treniņdistanci tika atklāta orientēšanās sporta sezona Liepājas pusē.

Pēc ilgā ziemas miera daudziem bija atkal jāpiešaujas pie kartes lasīšanas un jāatgūst piemirstās iemaņas. Citi savukārt sevi uzturējuši labā formā un Beberliņu apvidus nesagādāja nekādas problēmas. Bet vēl citi izmēģināja orientēšanos pirmo reizi, ceram, ka patika, informē Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanās klubs "DR-Krasts".

Sieviešu konkurencē treniņdistancē ātrākā bija Līga Virbule, aiz sevis atstājot Ivetu Egliju un Mariju Krauli. Vīriešiem labāko laiku uzrādīja Edgars Bērziņš, sekoja Jānis Bethers un Edgars Sprūds.

Visus rezultātus skatīt šeit.

Nākamā treniņdistance orientieristiem ir plānota 21. aprīlī Aizputē, Misiņkalna apkārtnē.

Kluba "DR-Krasts" vadītājs Jānis Bethers norāda, ka šogad orientēšanās seriāla posmi plānoti līdz pat vēlam rudenim, kopumā 24 kārtas dažādās Lejaskurzemes vietās – Pāvilostas, Grobiņas, Nīcas, Durbes, Aizputes novados un Liepājā. Kā ierasts arī šajā gadā rudenī tiek plānotas orientēšanās sacensības Bārtas rudens un Liepājas orientēšanās čempionāts.

Uzsākta ir arī dalībnieku apmācība. Nākamās apmācības notiks 29. aprīlī Grobiņā, tikšanās vieta Grobiņas pilskalnā, 6. maijā pie LOC Tenisa halles, 3. jūnijā – Beberliņos, 1. jūlijā – Jūrmalas parkā, 5. augustā pie Ziemeļu mola un noslēgsies 9. septembrī ar treniņu Jūrmalas ielas galā. Dalība apmācībās ir bez maksas. Lai apmeklētu apmācības, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot SMS orientēšanās kluba "DR-Krasts" vadītājam Jānim Betheram uz tālruni: 29 199 411.

Pievieno komentāru

Sports