Organizatori: Rallijam Liepāja-Ventspils ir nākotne Eiropas autorallija čempionātā

Piektdien startējušajam rallijam Liepāja-Ventspils ir nākotne Eiropas autorallija čempionātā (ERC), preses konferencē izteicās sacensību organizatori.

ERC otrais posms Kurzemē norisināsies līdz svētdienai.

"Lēmums par sacensību norisi Latvijā nebija viegls. Raimonds Strokšs ir jaunākais rallija organizators, ko 20 savu karjeras gadu laikā esmu saticis. Viņš ir ļoti entuziastisks un darbojas ar ļoti lielu sparu," piektdien preses konferencē izteicās sacensību rīkotāju "Eurosport Events" motoru sporta attīstības direktors Fransuā Ribero. "Viņš man pirms gada teica, ka vēlas būt daļa no mūsu čempionāta, uz ko viņam atbildēju, ka tas ir iespējams, ja vien viņš ir gatavs rīkot ziemas ralliju. Teicu, ka nepieciešams atbalsts no pilsētu pašvaldībām, un gada laika viņš izpildījis visus solījumus, ko devis."

"Šim pasākumam ir nākotne ERC," uzsvēra Ribero.

"Laika apstākļi ir vienīgā lieta, ko nevaram nopirkt. Pieņemsim tādus, kādi tie ir," par Latviju piemeklējušo atkusni izteicās Ribero, kamēr Ventspils domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Guntis Blumbergs uzsvēra, ka ERC posms ir labs atbalsts vietējai uzņēmējdarbībai, un izteica pārliecību, ka pilsētas, organizatoru un ERC sadarbība ir jāturpina arī nākotnē.

"Starts šajā rallijā ir ļoti svarīgs, lai salīdzinātu savus spēkus ar ārzemju braucējiem. Kā uz visiem rallijiem, braucu ar domu uzvarēt," izteicās ERC ieskaitē startējošais Latvijas braucējs Ralfs Sirmacis, savukārt lietuvietis Vītauts Šveds uzsvēra, ka šīs sacensības ir nozīmīgas visam Baltijas un Austrumeiropas reģionam.

Pievieno komentāru

Sports