Olimpiskajā centrā trenējas sportisti no vairākām valstīm 1

Augusta mēnesis Liepājas Olimpiskajā centrā ir sācies gana spraigi un šobrīd šo moderno infrastruktūru kā gatavošanos posmu gaidāmai sezonai izmanto ne tikai vairākas basketbola komandas, bet arī augstākā līmeņa volejbola un hokeja vienības no Krievijas un citām kaimiņvalstīm.

Jau no augusta mēneša pirmajām dienām Liepājas Olimpiskajā centrā uz pirmssezonas treniņnometni ieradās Krievijas augstākās līgas volejbola komanda Krasnojarskas „Enisey”. Šāda līmeņa volejbola komanda Liepājas Olimpiskajā centrā trenējas pirmo reizi un ļoti iespējams, ka šīs komandas parādīšanās Liepājā sekmēs vēl kādas Superlīgas komandas vizīti Liepājas Olimpiskajā centrā, informē Mārtiņš Kozlovskis, Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs.

Tāpat Olimpiskā centra pakalpojumus izmanto arī divas Krievijas hokeja komandas „Toros” un „Kubaņ”. Ņeftekamskas „Toros” hokeja komanda pašlaik spēlē Krievijas augstākajā līgā un pēdējos divos gados savā īpašūmā ir ieguvusi čempiones titulu. Zīmīgi, ka tikai nesen līgumu ar šo komandu noslēdza latviešu uzbrucējs Kaspars Saulietis.

Vēl bez profesionālajām hokeja un volejbola komandām Liepājas Olimpiskajā centrā pirmssezonas treniņus aizvada arī Ukrainas basketbola superlīgas ambiciozā komanda Južnijas „Khimik” ar tās galveno treneri Kārli Muižnieku priekšgalā. Atgādinām, ka šā gada maija mēnesī Ukrainas Superlīgas regulārā čempionāta ceturtā spēcīgākā komanda ar Muižnieku panāca vienošanos uz vienu sezonu un kā viens no sagatavošanās posmiem tika izvēlēts tieši Liepājā.
Liepājas Olimpisko centru aktīvi savām treniņnometnēm izmanto arī Norvēģijas un Krievijas jauniešu basketbola komandas. Šobrīd Liepājā ir ieradušies vairāk kā 100 jauno basketbolistu no Tronheimas apgabala kluba „HOOPS”, turklāt to skaits augusta mēneša otrajā pusē palielināsies. Tāpat Olimpisko centru izmanto arī Maskavas jaunie basketbolisti 70 cilvēku sastāvā („Darba rezerves”) un šajā laikā tiek plānots aizvadīt arī vairākas draudzības spēles starp Norvēģijas un Krievijas komandām.

Augusta mēneša beigās Liepājas Olimpisko centru apmeklēs vēl viena pazīstama basketbola komanda – Eirokausa dalībnieki un Krievijas Profesionālās līgas vienība „Triumph” no Maskavas apgabala. Krievu basketbola klubs Liepājā plāno trenēties līdz pat septembra vidum, taču tas šajā mēnesī vēl nebūt nav viss, jo no 19. līdz 22. septembrim Olimpiskajā centrā jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies starptautiskais Liepājas Olimpiskā centra turnīrs basketbolā, kurā kopumā piedalīsies sešas komandas. Precīzs dalībnieku saraksts tiks publicēts tuvākajā laikā, taču jau tagad ir zināms, ka Latviju šajās sacensībās pārstāvēs vietējā „Liepāja/Triobet” komanda un Baltijas līgas (BBL) čempioni BK "Ventspils". Sīkāka informācija par turnīru tiks publicēta vēlāk, līdzko visas potenciālās komandas būs apstiprinājušas savu dalību turnīrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

kur

Kur trenējas Liepājas jaunie basketbolisti? Jūrmalā ?

pirms 7 gadiem, 2013.08.14 17:01

Sports