"Ogas" basketbolisti pēdējā ceturtdaļā izrauj uzvaru pret "Vaiņodi" 5

Tūrisma kluba "Oga" basketbolisti trešdien, 8. februārī, Vaiņodē Lejaskurzemes novadu čempionāta basketbolā pirmajā aplī ar 56:47 uzvarēja "Vaiņodi", lai arī pēc trim ceturtdaļām bija iedzinēju lomā ar 16 punktu starpību.

"Ogai" rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Miks Mizēns, bet "Vaiņodei" rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Ainārs Pāvils, informē čempionāta galvenais tiesnesis Artūrs Auders.

"Vaiņode" pirmo puslaiku uzvarēja ar 25:15, bet pēc trim ceturtdaļām bija vadībā ar 43:27. Pēdējās desmit minūtēs "Vaiņodei" vairs neveicās uzbrukumā un arī aizsardzība pajuka, bet "Ogas" basketbolisti beidzot atrada savu spēli.

Ceturtdien, 9. februārī, pulksten 20.30 Kapsēdē spēkosies "Gavieze" un "Dunika".

Komentāri 5

toto/loto

Kāds laikam sācis LKČ spēlēs toto spēlēt :D Šito pat izdomāt būtu grūti, kur nu vēl realizēt dzīvē, turklāt Vaiņodes saldētavā!? :D

pirms 4 gadiem, 2017.02.08 23:24

brr

bet kur skatās naudas maku turētāji??

pirms 4 gadiem, 2017.02.09 09:40

Ahahajaha

Skatoties no malas,Ogas komandai lielākā daļa traumēti,bet tas viņiem neliedz izzvarot Vaiņodi,labi cik nu izvarot,bet pedeja ceturtdaļa labs izrāviens bija,un sakrit ari visādi dullie,gan garajam galam,gan pašiem saspēlniekiekm un mazajiem spēlētājiem,prieks par šadu komandu,kura spēj saliedēties pec 3 sliktām ceturtdaļām ????????

pirms 4 gadiem, 2017.02.09 08:46