Novusa komandām Latvijas čempionātā neklājas viegli

Latvijas komandu čempionātā novusā otro posmu ne pārāk veiksmīgi aizvadīja Liepājas komandas “Lejaskurzemes sports” un “Autobusu parks”. Arī otrās līgas vienībām “Priekulei”, “Grobiņai” un “Mālu ielai” čempionātā neklājas spīdoši.

“Lejaskurzemes sports” virslīgas otrajā posmā Bauskā uzvarēja “Salu” (28:22), bet zaudēja “Rīgas Taksometru parkam” (23:27) un Bauskas “Mēmelei” (21:29). Pret rīdziniekiem no 23 punktiem desmit iedeva komandas līderis Artūrs Laugalis, informē galvenais tiesnesis Guntis Bucenieks. Viņš norāda, ka trīs uzvaras aizvadītajā kārtā guva tikai Rūjienas novada komanda “Kunturi”. Pat čempione “Valmiera” piedzīvoja zaudējumu.

“Lejaskurzemes sportam” nākamās spēles būs 31. janvārī Piņķos, kur pretim būs spēcīgas komandas – “Babīte”, “Valmiera” un “Cesvaine”. Pēc diviem posmiem kopvērtējumā vadībā ir “Valmiera” (15 punktu), seko “Cesvaine” (14), “Rīgas satiksme”, “Rīgas Taksometru parks”, “Babīte”, “Lejaskurzemes sports” un “Kunturi” (visiem pa 12).

“Autobusu parks” Ozolniekos pirmās līgas otrajā posmā uzvarēja “Babīti 2” (26:14), bet zaudēja “Ozolniekiem” (14:26) un līgas jaunpienācējiem “Avangardam” (23:27) no Jelgavas novada. Kopvērtējumā vadībā ar visām uzvarām ir “Ventspils reiss” (18), seko “Cēsis” (16) un “Burtnieki” (15). “Autobusu parks” ar deviņiem punktiem ir sestajā vietā. Liepājniekiem nākamās spēles būs 31. janvārī Tukumā pret “Līci 93” (Roja), “Burtniekiem” un “Tukumu”.

Otrajā līgā Laucienē “Grobiņa” uzvarēja “Jaunpili” (26:14), bet zaudēja “Laucienei” (16:34). Arī “Mālu iela” atzina “Laucienes” pārākumu – 21:29, bet “Jaunpili” uzvarēja ar 29:21. “Priekule” savās mājās uzvarēja “Kurmāli” (29:21), bet zaudēja “Aucei” (13:27). Otrās līgas apakšgrupās vēl atlicis viens posms. “Mālu iela” un “Grobiņa” 31. janvārī Liepājā spēlēs pret “Kurmāli” un “Auci”. “Priekule” dosies uz Jaunpili, kur spēlēs pret “Jaunpili” un “Laucieni”. G. Bucenieks uzskata, ka vismaz vienai no mūspuses komandām pēdējā posmā ir cerības kvalificēties cīņai par otrās līgas medaļām.

Pievieno komentāru

Sports