Novērš trūkumus un meklē brīvprātīgos

Notiek darbs pie Liepājas Olimpiskā centra pielāgošanas jūnijā gaidāmajam Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm un brīvprātīgo meklēšana, kas tiktu nodarbināti turnīra laikā. Kļuvis zināms, kas būs izlases galvenā trenera palīgs.

Ceturtdien Liepājā viesojās Latvijas Basketbola savienības pārstāvji, prezidentu Ojāru Kehri ieskaitot, lai kopā ar Liepājas Sporta pārvaldes vadītāju Arti Lagzdiņu pārrunātu jau paveiktos un vēl izdarāmos darbus, lai Liepājas Olimpiskajā centrā varētu notikt Eiropas čempionāta basketbolā sievietēm spēles.

Aktuālākais jautājums ir par centra pielāgošanu visām FIBA normām un brīvprātīgo apzināšana, stāsta A. Lagzdiņš. Viņš norāda, ka būs nepieciešama viena zāle, kur notiks tikai treniņi. Tiks uzstādītas arī papildus antenas, lai būtu labi mobilie sakari. Jānodrošina būs arī interneta pieslēguma vietas.

Brīvprātīgo darbā iesaistīs 30 cilvēkus, kurus meklēs caur Liepājas Jauniešu centru. Brīvprātīgos iesaistīs arī no Liepājas Basketbola skolas un Kompleksās sporta skolas.

Kļuvis zināms, ka Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenā trenera Ainara Zvirgzdiņa palīgs būs bijušais Latvijas basketbola klubu "Ventspils" un "Barons"/LMT galvenais treneris Kārlis Muižnieks, kurš izlasē strādās līdz čempionāta noslēgumam.

Eiropas čempionāts trijās Latvijas pilsētās Rīgā, Liepājā un Valmierā notiks no 7. līdz 20.jūnijam. Priekšsacīkšu cīņas Latvijas izlase aizvadīs Liepājā, bet izšķirošie mači notiks Rīgā.

Latvijas Basketbola savienības amatpersonas tikās arī ar Liepājas Basketbola skolas un basketbola kluba “Liepājas Lauvas” direktoru Artūru Košeļovu, lai pārrunātu LBL divīziju nākamās sezonas modeļus un reģionālo izspēles kārtību, kā arī ar jaunatnes basketbolu saistītus jautājumus.

Pievieno komentāru

Sports