Novadu zolmaņi saglabā intrigu

Ar aizputnieka Antona Priedola uzvaru Priekulē noslēdzās Liepājas rajona zolītes čempionātā sestā kārta. Pēdējais posms solās būt ļoti intriģējošs, jo uz čempiona titulu pretendē daudzi.

A. Priedols 17. oktobrī Priekulē uzvarēja ar 16,5 punktiem. Otrais bija cīravnieks Kārlis Fricsons (13; +69), trešais palika vaiņodnieks Arturs Auders (13; +55), ziņo sacensību tiesnesis Jānis Vidējais.

Uz rajona čempionāta priekšpēdējo kārtu bija ieradušies 36 zolmaņi no 16 komandām. Labāko sešniekā vēl iekļuva Bunkas pārstāvis Arnis Štēbelis (12,5), vaiņodnieks Laimonis Mamis (11,5; +99) un Aizputes pagasta zolmanis Valdis Odiņš (11,5; +38). J. Vidējais saka paldies Priekules daudzfunkcionālās sporta halles vadībai un saimniecēm, kuras bija sagādājušas gardas pusdienas.

Kopvērtējumā pēc sešiem posmiem līderis ar 60,5 punktiem ir V. Odiņš, kurš pēc piektā posma bija tikai astotajā vietā. Iepriekš vadībā bijušajam vaiņodniekam Edgaram Auderam ir par puspunktu mazāk un otrā pozīcija. Par vienu pozīciju uz leju noslīdējis arī Dunikas Zolmanis Māris Ziemelis, kurš ar 59,5 punktiem kopvērtējumā ir trešajā vietā. Labāko sešiniekā vēl ir pāvilostnieks Dainis Klaks (57; +208), L. Mamis (57; +72) un nīcenieks Normunds Freibergs (56).

Rajona čempionāts noslēgsies 14. novembrī Grobiņā. J. Vidējais rēķina, ka uz čempiona titulu pretendēs jau minētais labākais sešinieks un vēl bariņš zolmaņu, jo rezultāti ir ļoti blīvi. “Iespējams, viss izšķirsies pēdējā posma pēdējā kārtā,” prognozē J. Vidējais.

Pievieno komentāru

Sports