"Novadnieki" triumfē Rokasbirzs Ziemassvētku kausa izcīņā telpu futbolā 3

Saldus novada komanda “Novadnieki” Cīravā Rokasbirzs Ziemassvētku kausa izcīņas telpu futbolā finālā ar 5:0 uzvarēja “Skrundu”.

Spēlē par trešo vietu “Cīrava” ar 6:1 pārspēja “Zvejnieku”. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar sešiem vārtiem kļuva cīravnieks Lauris Norenbergs, labākais vārtsargs bija Elvis Rautenbergs no “Novadniekiem”, informē Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs.

Sešas komandas vispirms tika sadalītas divās apakšgrupās. Pirmajā apakšgrupā uzvarēja "Skrunda", aiz sevis atstājot "Dunalku" un "Cīravu". Otrajā apakšgrupā uzvarēja "Novadnieki", aiz sevis atstājot "Rokasbirzi" un "Zvejnieku".

"Zvejnieks" ceturtdaļfinālā ar 3:2 uzvarēja "Dunalku", bet "Cīrava" ar 6:2 pārspēja "Rokasbirzi". Pusfinālā "Novadnieki" ar 2:0 uzvarēja "Zvejnieku", bet "Skrunda" ar 4:2 pārspēja "Cīravu".

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Zvirbulis pie loga

Ja godīgi, bez neitrāliem tiesnešiem un to apsardzes vairs neiztikt.... pilnīgs kolhozs, ekipējumam jābūt no hokeja, galvā akmeņu šķembām, tālu no futbola bija dažš labs „špīlers”, kurš atļāvās palaist rokas un uzstādīt decibelu rekordu, pārspējot Liverpūles fanus, cepuri nost par balvām un noorganizēšanu, bet šādiem „jenotsuņiem” ir jāliedz vispār pieeja pie sabiedriskajiem pasākumiem. Paldies

pirms 3 gadiem, 2018.01.04 14:56

Zvirbulis pie loga

Mīksts tev ir starp kājām... Nav problēmu tā spēlēt, tikkai uz bukleta pirms gaļas turnīra vajag uzrakstu 18+...

pirms 3 gadiem, 2018.01.05 09:32

Sports