Notiks starptautiskās sacensības minigolfā

28. februārī un 1. martā Liepājas Olimpiskā centra iekštelpu minigolfa laukumos norisināsies starptautiskais turnīrs minigolfā Liepaja Open ‘2015, kurā startēs labākie Latvijas spēlētāji un vairāku ārvalstu spēlētāji.

2012.gadā Liepājā norisinājās Ziemeļvalstu čempionāts minigolfā, pēc kura liepājnieki saņēma cildinošas atsauksmes par lielisko turnīra organizāciju, tāpēc 2013. gadā dzima ideja šogad rīkot vēl vienu, jaunu starptautisku turnīru.

Liepaja Open sacensības Liepājā notiks jau trešo reizi. To kopīgi organizē minigolfa klubs „Līva” un Latvijas Minigolfa klubu asociācija, savu atbalstu sniedz Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un Liepājas Olimpiskais centrs.

Šīs ir individuālas sacensības ar ļoti pievilcīgu formātu, kurš ir ļoti demokrātisks – tajā piedalīsies gan labākie juniori, gan dāmas, gan kungi, gan senioru kungi, un pirmo reizi sacentīsies arī senioru dāmas. Liepājā kopumā tiks izcīnīti 5 medaļu komplekti un vairāki kausi.

2 dienu laikā visi dalībnieki izspēlēs 7 apļus, pēc kuriem sadalīs medaļas visās grupās. 8. (fināla) aplī 18 labākie spēlētāji no visām grupām cīnīsies par galveno trofeju – Liepaja Open kausu.

Liepājnieki tradicionāli gaida ciemos spēlētājus no Somijas un Polijas, kuri ir ļoti iecienījuši mūsu pilsētu, un pirmo reizi arī dažus spēlētājus no Krievijas. Bez viņiem turnīrā startēs arī vadošie Latvijas minigolferi, no kuriem vairums ir liepājnieki.

26. un 27. februārī visi spēlētāji iepazīsies ar Liepājas Olimpiskā centra minigolfa laukumiem – notiks treniņi.

28. februārī visas dienas garumā un 1. martā ½ dienas garumā norisināsies sacensības. Sacensību sākums abas dienas plkst.10.


Pievieno komentāru

Sports