Notiks rallijsprints “Kalnamuiža 2009”

Svētdien, 3. maijā, Liepājas un Kuldīgas rajonā notiks Latvijas rallijsprinta čempionāta trešais posms – sacensības “Kalnamuiža 2009”.

Rallijsprinta “Kalnamuiža 2009” distancē iekļauti trīs ātrumposmi, kuri sportistiem būs jāveic pa divām reizēm. Divi “dopi” – “Vecpils” un “Kalvene” – ir labi pazīstami, savukārt “Laidu” ātrumposms rallisprinta apritē iekļauts pirmoreiz.

Sacensības pulksten 14 sāksies ar atklāšanu Kuldīgas rajona Sieksātē pie viesu nama “Kalnamuiža”. Pulksten 14.15 pirmā ekipāža dosies ātrumposmā “Laidi”. Otro reizi sportisti ātrumposmu veiks pulksten 16.57. Ātrumposms “Kalvene” tiks veikts pulksten 14.56 un pulksten 17.35. “Vecpils” notiks pulksten 15.19 un 17.58. Apbalvošana viesu namā notiks ap pulksten 21.

Sacensību direktors Aigars Bite stāsta, ka pirms katra ātrumposma otrā brauciena trasē dosies “Road” klases ekipāžas.

““Laidi” būs diezgan ātrs ātrumposms, līkumains, bez asiem līkumiem. Man tas patīk vislabāk. “Vecpils” jau ir pati par sevi,” stāsta A. Bite. Viņš gan brīdina, ka “Laidos” būs grūti kaut ko redzēt, jo “dops” atrodas mežā, skatītājiem ir vēlams braukt uz posma finiša daļu. “Kalvene” virzīsies no ceļa Valtaiķi – Embūte uz Kalvenes centru, “Vecpils” – no Mazilmājas uz Rokasbirzi. “Laidi” sāksies uz Kazdangas – Snēpeles ceļa un finišēs Laidos.

Pirmo reizi pēdējo sezonu laikā viss sacīkšu process, sākot no dokumentu pārbaudes un trases pierakstīšanas līdz pat apbalvošanai, satilpināts vienā dienā. Iepazīšanās ar trasi sportistiem sāksies svētdien no pulksten 7. Ātrumposmi tiks slēgti stundu pirms sacensību sākuma.

Kartes un sīkāka informācija par rallijsprintu “Kalnamuiža 2009” būs autosporta mājaslapā www.autosport.lv.

Pievieno komentāru

Sports