Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks pirmais starpskolu turnīrs peintbolā

18. un 19. aprīlī notiks pirmais Latvijas starpskolu peintbola turnīrs. Ideja pieder peintbola kluba “Bušas” īpašniekam Andrim Burbergam.

Fināls notiks “CityPaintball” laukumos Rīgā, Maskavas ielā, atlases kārtas notika “Bušās” Saulkrastos. Piedalījās Latvijas skolu 6. līdz 12. klases skolēni, katrā komandā seši cilvēki.. Uz turnīru pieteicās 11 Latvijas skolas, ieradās 7 – Siguldas 2. vidusskola, Rīgas 60. vidusskola, Jūrmalas Pumpura vidusskola, Rīgas 49. vidusskola, Rīgas Būvamatniecības vidusskola, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija un Rīgas 99. vidusskola. Visas arī piedalīsies finālā.

Komanda, kas izrādīsies visstiprākā un aktīvākā visā turnīra gaitā, sava īpašumā iegūs peintbola mārkerus. Arī citiem dalībniekiem būs balvas.

Turnīra organizatori sadarbojas Latvijas Skolēnu Sporta Federāciju. Tā kā katru gadu notiek dažādi basketbola, futbola u.c. ierastu sporta veida turnīri, tad peintbola turnīrs ir kaut kas jauns, vēl neredzēts.

“Daudziem šķiet, ka peintbols ir sāpīgs un brutāls sporta veids. Reāli tā nemaz nav, jo jebkurš sporta veids kļūst brutāls, ja tajā pārkāpj visiem zināmus noteikumus. Peintbols nav radīts ar mērķi kādam nodarīt miesas bojājumus, tāpat arī šajā sporta veidā tiek ievērota noteikta disciplīna un noteikumi. Šis turnīrs ir veids, kā kliedēt mītus par peintbolu kā par agresīvu sporta veidu,” uzsver A. Burbergs.

Vairāk informācijas – www.busas.lv.

Pievieno komentāru

Sports