Notiks Liepājas pilsētas basketbola čempionāta dalībnieku sapulce

Jau pavisam nesen ir sākusies jaunā basketbola sezona Latvijas Basketbola līgā un šajā sakarā jau šobrīd ir uzsākts darbs pie 2017./18. gada Liepājas pilsētas basketbola čempionāta amatieriem, kas līdzīgi kā iepriekšējā sezonā, arī šogad norisināsies divās divīzijās. Ikviens, kas interesējas un izskata vēlmi piedalīties šajā čempionātā, ir aicināts sazināties ar čempionāta organizatoriem, informē LOC Sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis

Pilsētas amatieru basketbola čempionātu, tāpat kā iepriekšējo, organizēs Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā. Lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk uzsāktu čempionātu, organizatori jau šajā nedēļā vēlas noorganizēt pirmo komandu pārstāvju sapulci un tā norisināsies 6.oktobrī Liepājas Olimiskajā centrā pulksten 18:00 (tikšanās vieta LOC 1.stāva vestibils). Līdz ar to visi, kas izrāda interesi vai plāno pieteikt savu komandu šī gada pilsētas basketbola čempionātā to varēs izdarīt sapulces laikā.

Atgādinām, ka pirms gada pirmo reizi tās pastāvēšanas vesturē čempionāts norisinājās divās divīzijās un kopumā tajā startēja 10 komandas. Turklāt šobrīd, jau pirms dalībnieku sapulces, ir skaidrs, ka komandu skaits šajā sezonā noteikti palielināsies, kas sola šo čempionātu padarīt vēl interesantāku.

Plānots, ka čempionāts sāksies jau novembra mēneša sākumā un pirmās kārtas spēles norisināsies 4. un 5. novembrī. Pirmajā divīzijā varētu startēt 6 – 7 komandas, kuras spēkos būs nedaudz spēcīgākas par otrās divīzijas komandām, kur dalībnieku skaits varētu būt ļoti līdzīgs. Plānots, ka čempionāts varētu norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits piecu mēnešu garumā visām komandām varētu būt gana liels.

Čempionāta izspēļu kārtība un pēdējie precizējumi tiks veikti komandu pārstāvju sapulcē 6.oktobrī pulksten 18:00, līdz ar to, visi tie, kas joprojām plāno pieteikt savu komandu čempionātam ir laipni aicināti pievienoties. Sīkāka informācija pa tālruni 26100704 vai sūtot e-pastu uz martins@loc.lv.

Pievieno komentāru

Sports