Noslēgsies "Bruģa bumbas" čempionāts

Tuvojas Liepājas vasaras ielu basketbola un futbola "Bruģa bumba 2017" čempionāta noslēdzošais posms, kas norisināsies 5. augustā visu iepriekšējo sezonas posmu mājvietā – Liepājā pie tirdzniecības nama "Kurzeme". Šajā posmā arī tiks sveiktas un apbalvotas sezonas kopvērtējuma labākās komandas, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

Sezonas 5. augusta “Bruģa bumbas” posmā kopvērtējuma visu grupu 1. vietas ieguvējkomandas saņems čeku 300 EUR vērtībā no tirdzniecības nama “Kurzeme”. Savukārt 2. un 3. vietas ieguvējkomandas  saņems čekus no “Sportland” attiecīgi 200 un 100 EUR vērtībā.

Trāpīgākais tālmetienu snaiperis “Elektrons-K” trīs punktu metienu konkursa finālā varēs saņemt televizoru no “Elektrons-K”. Savukārt katram “Lukoil Skills Challenge” konkursa uzvarētājam gan basketbola, gan futbola disciplīnās tiks balva no “Lukoil” 150 EUR vērtībā.

Par medaļām un kausiem parūpējies “Reklāmas Apgāds”.

Kā jau ziņots iepriekš, pirms noslēdzošā posma nav skaidrības par uzvarētājiem, jo gan U99, gan MIX/Siev. grupās pirmās divas vietas ir ar vienādu punktu skaitu, kā arī trešās vietas min uz papēžiem, viegli iejaucoties balvu un titulu sadalīšanā. U13 vecuma grupā pirmās divas vietas ir stabili atrāvušās, lai gan arī šeit vietu sadalījums vēl var mainīties.

“Bruģa bumbu” organizē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību „KV un LP”, kā arī atbalstītājiem. Detalizētāka informācija par sacensībām atrodama mājaslapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā „Bruģa bumba”.

Pievieno komentāru

Sports