Noslēdzies "Bērnu rallijs Kurzeme"

Sestdien, 28. augustā, ar superfināla sacensībām Liepājā, Ostas promenādē, noslēdzās "Bērnu Rallijs Kurzeme" 2010. gada sezona, tika noskaidroti labākie un veiksmīgākie jaunie velosipēdisti.

Uz superfinālu bija ieradušies 38 dalībnieki no Talsiem, Kuldīgas, Saldus, Ventspils un Liepājas, lai cīnītos par "Bērnu Rallijs Kurzeme 2010" čempiona titulu trīs vecuma grupās: A (6-7 gadi), B (8-10 gadi), C (11-14 gadi).

Arī superfināla sacensībās visiem dalībniekiem bija jāveic trīs sacensību posmi - praktiskā braukšana pa šķēršļu joslu, radio vadāmo modeļu trasi, kā arī jāatbild uz jautājumiem par ceļu satiksmes noteikumiem un drošas braukšanas principiem.

Sacensību rezultāti:

A grupā
1. Everts Eversons (Saldus)
2. Reinis Rozenfelds (Ventspils)
3. Toms Rokols (Saldus)
B grupā
1. Vincents Vilks (Kuldīga)
2. Ģirts Splīte (Liepāja)
3. Kristians Egle (Kuldīga)
C grupā
1. Aigars Purmalis (Ventspils)
2. Henriks Apsītis (Talsi)
3. Sabīne Goša (Ventspils)

Katrs dalībnieks saņēma balvas no pasākuma organizatoriem "Mārketinga Projektu aģentūras Fortius", Ceļu satiksmes drošības direkcijas un "If apdrošināšana".

Arī superfinālā tika pasniegtas "If apdrošināšana" simpātiju balvas, kuras saņēma jaunākais dalībnieks Klāvs Lauva (Liepāja) un viena no trim superfinālā iekļuvušajām meitenēm Megija Vonda (Talsi). Par gardiem pārsteigumiem parūpējās arī "Saldus pārtikas kombināts" un "Čili pica".

Pievieno komentāru

Sports