Noslēdzies 13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts sporta bridžā

No 13. līdz 17. jūlijam Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās 13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts sporta bridžā Jaukto pāru, gados jauno lēdiju un U26, U21 un U16 apakšgrupās.

Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 6 pāri – Nauris Pelsis un Jolanta Broka, Andris Gofmans un Elizaveta Gavrilova, Jānis Ilziņš un Ginta Garkāje, Mārtiņš Balodis un Sintija Salmiņa, Atis Čače un Karīna Skurule, Roberts Jaunskalže un Alvīne Ikauniece, vēstīts Liepājas Sporta pārvaldes mājaslapā.

Veiksmīgākajam Latvijas pārim šajā kategorijā - Gintai Garkājei un Jānim Ilziņam, 52 pāru konkurencē šoreiz 16. vieta.

Jauno lēdiju grupu čempionātā Latviju pārstāvēja 2 pāri – Ginta Garkāje un Diana Kampara, Sandra Elvīra Broka un Jolanta Gundega Broka.

Latvijas pāriem šajā kategorijā - 16. un 20. vieta.

U16 apakšgrupā čempionātā spēlēja 2 Latvijas pāri – Ralfs Rubins un Maksimilians Pīrs, Aleksandrs Puškarjovs un Adrians Gorovojs.

Šajā apakškategorijā Latvijas pāriem 19. un 23. vieta.

U21 Latviju pārstāvēja 5 pāri – Mārtiņš Balodis un Sintija Salmiņa, Gints Dreimanis un Viktors Iļdeikins, Karina Meta Skurule un Atis Čače, Arturs Atvars un Gatis Links, Kristaps Krauze un Kārlis Ķuzis.

Veiksmīgākajam Latvijas pārim šajā kategorijā - Mārtiņam Balodim un Sintijai Salmiņai, 60 pāru konkurencē šoreiz 20. vieta.

U26 grupā no Latvijas par vietām cīnījās 2 pāri – Jānis Ilziņš un Nauris Pelsis, Andris Gofmans un Elizaveta Gavrilova.

Veiksmīgākajam Latvijas pārim šajā kategorijā - Jānim Ilziņam un Naurim Pelsim, 61 pāru konkurencē šoreiz 2. vieta.

Čempionātu rīkoja Eiropas Bridža līga sadarbībā ar Latvijas Bridža federāciju.

Pievieno komentāru

Sports