Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzas Liepājas 2019. gada jauktās dubultspēles novusā

15.maija vakarā Lauma novusa telpās noslēdzās Liepājas jauktās dubultspēles novusā, kurās katrā komandā startēja pa vienam vīriešu kārtas pārstāvim un vienai sieviešu kārtas pārstāvei. Turnīram šogad pieteicās 12 jaukto dubultspēļu komandas, izspēlējot viena apļa turnīru katram ar katru. Sacensības ilga trīs trešdienas vakarus, sākot ar 1.maiju.
   
Šogad visstabilāk nospēlēja Ingus Rugevics ar Dainu Vicinsku – kopā sakrāti 19 punkti, un godam nopelnīts čempiona tituls. Pagājušo gadu abi finišēja 2.vietā. Otrajā vietā pēc savstarpējos spēļu rezultātiem ierindojās Vairis Kupšis un Diāna Freimane (17 punkti), kuri bija pārāki pār 3.vietas ieguvējiem – Jāni Tapiņu un Ilonu Indrāni(Aizpute), informē Liepājas Novusa kluba pārstāvis Ilmārs Strakšs.

Kopvērtējums:
1.I.Rugevics/D.Vicinska – 19 punkti,
2.V.Kupšis/D.Freimane – 17,
3.J.Tapiņš/I.Indrāne – 17,
4.I.Strakšs/R.Robalte – 14,
5.A.Kuzmins/S.S.Kuzmina – 14,
6.M.Jonušs/V.Feldmane – 13,
7.A.Gūža/I.Zorgenberga – 12,
8.A.Jaunbrūns/S.Jaunbrūna – 10,
9.U.Roze/A.Šeflere – 9,
10.Ē.Šnipke/D.Punga – 9,
11.O.Strakšas/I.Uļjanova – 9,
12.E.Braslis/K.Bērziņa – 6.

Jāpiemin fakts, ka 18.maijā Talsos notika Latvijas 2019.g. jaukto dubultspēļu fināls, kurā no 20 labākajiem jauktajiem pāriem arī Liepājas divi jauktie pāri bija izcīnījuši vietu finālā. Ilmārs Strakšs kopā ar Ritu Robalti izcīnīja 12.vietu, bet Arnis Jaunbrūns kopā ar Sandru Jaunbrūnu – 16.vietu.

Pievieno komentāru

Sports