Noslēdzas Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņa

Šās sezonas galvenie starti beigušies Liepājas rajona Sporta skolas vieglatlētiem. Trīs no viņiem iekļuvuši starp labākajiem Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas kopvērtējumā.

Latvijas Vieglatlētikas savienības kausa izcīņas kopvērtējumā labāko vidū no Liepājas rajona Sporta skolas vieglatlētiem spēja iekļūt trīs sportisti, divi no viņiem savās disciplīnās svinēja uzvaru.

1500 un 3000 metru skrējienā zēnu konkurencē kopvērtējumā triumfēja Reinis Hartmanis. Viņā kontā viena piektā, viena trešā un viena pirmā vieta. Sieviešu konkurencē lodes grūšanā uzvarēja Diāna Ozoliņa ar divām pirmām un vienu otro vietu.

Lodes grūšanā vīriešu konkurencē ar otro vietu bija spiests samierināties Kārlis Kalns – viena pirmā un divas otrās vietas.

Latvijas Vieglatlētikas kausa izcīņas pēdējais, ceturtais posms notika 15. augustā SIA “Lejaskurzemes sports” stadionā Aizputē. Tajā sieviešu konkurencē lodes grūšanā ar 12,66 metru tālu grūdienu uzvarēja D. Ozoliņa. Diska mešanā Grobiņas pagasta sportiste ierindojās otrajā vietā – 46,58 metri.

Lodes grūšanā piekto vietu izcīnīja Zane Sīle – 9,78 metri. Piektā viņa bija arī šķēpa mešanā – 37.85 metri.

Lodes grūšanā vīriešu konkurencē uzvara pēdējā posmā pirmo vietu kopvērtējumā nodrošinātu Gulbenes rajona pārstāvim Ivaram Loginam un grobiņniekam Kārlim Kalnam. Labāks izrādījās I. Logins (14,95), grobiņnieku (14.61) atstājot otrajā vietā. Diska mešanā grobiņnieks bija vienīgais dalībnieks – 42,17 metri.

Vīru konkurencē 100 metru sprintā astoto vietu ieguva Roberts Rozenbahs (11.63), tāllēkšanā viņš bija piektais (6,52 metri).

Zēnu konkurencē 3000 metru skrējienā uzvarēja R. Hartmanis – 10:49,34, bet lodes grūšanā, labojot savu personīgo rekordu par aptuveni metru, uzvarēja Dzintars Šusts – 14,22 metri.

Meiteņu konkurencē 100 metru sprintā trešā (14.06) un 400 metru skrējienā otrā (1:05,32) bija Aija Klāne. Lodē ceturtā (9.87) un šķēpa mešanā trešā bija Laurita Grantiņa (37,03).