Noskaidros Liepājas basketbola čempionāta pusfinālistus

Šo sestdien un svētdien, 2. un 3. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas ceturtdaļfināla atbildes spēles Liepājas pilsētas čempionātā basketbolā. Abās dienās tiks aizvadītas divas spēles, kuras sāksies no pulksten 13:00.

Sestdien norisināsies pirmās divas atbildes cīņas. Pulksten 13:00 spēkiem mērosies regulārā čempionāta uzvarētāji Ģeodēzists un 8. vietas īpašnieki Liepājas Hīts. Pirmajā izslēgšanas spēlē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Ģeodēzists basketbolisti, kuri pārspēja Hītu ar 30 punktu starpību (76:46) un ir jānotiek lielam brīnumam, lai komanda neiekļūtu nākošajā kārtā.

Sestdienas otrajā spēlē pulksten 14:30 Liepājas Papīrs eksaminēs Liepājas Universitātes basketbolistus. Pirmā abu komandu spēle kopumā aizritēja ļoti līdzīgi, taču neveiksmīgi aizvadītās pēdējās 10 minūtes Universitātes komandu ieveda salīdzinoši lielos mīnusos (60:75), līdz ar to, arī šajā sērijā puslīdz komfortablā vadībā var justies Liepājas Papīrs komanda.

Svētdien tiks aizvadītas noslēdzošās ceturtdaļfināla spēles. Pirmajā no tām pulksten 13:00 Red Sun Buffet tiksies ar Fēnikss komandu, kuru pirmajā spēlē pārspēja ar 29 punktu starpību (90:61). Savukārt otrajā mačā ir gaidāma vissaspringtākā cīņa starp RM Siltums un LSSS komandām. Pirmajā izslēgšanas spēlē nedaudz pārāki bija jaunie sporta spēļu skolas audzēkņi, kuri izcīnīja grūtu uzvaru ar rezultātu 65:62. Taču Siltums komanda padoties negrasās un šis duelis uz doto brīdi ir vislielākā mīkla, par ko liecina regulārā turnīra spēle, kur tieši RM Siltums bija krietni vien pārāki par sporta skolas audzēkņiem, svinot uzvaru ar rezultātu 65:46. Šīs spēles sākums pulksten 14:30.

Ceturtdaļfināla spēļu kalendārs (2. marts):

13:00     "Ģeodēzists" - "Liepājas Hīts"
14:30     "Liepājas Papīrs" - "Liepājas Universitāte"

Norises vieta: LOC sporta zāle Nr. 4 (volejbola zāle)

Ceturtdaļfināla spēļu kalendārs (3. marts):

13:00     "Red Sun Buffet" - "Fēnikss"
14:30     "RM Siltums" - "LSSS"

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1

Pievieno komentāru

Sports