Noskaidros Kurzemes čempionu peldēšanā

Liepājā 8. novembrī norisināsies 2014. gada Kurzemes čempionāts peldēšanā, lai noskaidrotu Kurzemes labākos peldētājus un izturīgākos sportistus.

Liepājas Olimpiskajā centrā 8. novembrī gaidāmas plašas peldēšanas sacensības, lai popularizētu peldēšanas sportu Kurzemes novadā. Sacensības organizē Liepājas Sporta pārvalde kopā ar Liepājas Olimpiskā centra peldbaseinu un „Kurzemes Radio” ar atbalstu no SIA „Aristo international”.

Sacensību gaitā tiks noskaidrots ne tikai Kurzemes 2014. gada čempions peldēšanā, bet arī Kurzemes labākie peldētāji, kuri pārstāvēs novada izlases komandu startam 25. Latvijas Novadu kausa jubilejas sacensībām Daugavpilī.

Sacensību sākums gaidāms 13.00, Liepājas Olimpiskā centra 25 m peldbaseinā, Brīvības ielā 39. Iesildīties un trenēties peldēšanai varēs jau no pulksten 12.00. Piedalīties un Kurzemes čempiona nosaukumu var izcīnīt Kurzemes novada, kā arī Jūrmalas pilsētas peldētāji. Labākie peldētāji tiks apbalvoti ar medaļām un balvām.

Ārsta parakstīti pieteikumi, kā arī tehniskie pieteikumi un starta kartiņas jāiesniedz sacensību galvenajam sekretāram 1 stundu pirms sacensību sākuma. Maksa par dalību sacensībās 5 eiro.


Anete Jonase,
Liepājas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante

Pievieno komentāru

Sports