Noskaidro Liepājas rajona čempionus vieglatlētikā

Noskaidroti Liepājas rajona čempioni pieaugušo un junioru konkurencē. Sacensībās tika uzrādīti arī vairāki labi rezultāti.

Junioru konkurencē grobiņnieks Kārlis Kalns kļuva par Liepājas rajona čempionu lodes grūšanā ar rezultātu 18 metri un 23 centimetri. Tas grobiņniekam ir jauns personīgais rekords, stāsta sacensību galvenais treneris Aivars Vērdiņš. Viņš piebilst, ka K. Kalns jau otro reizi izpildījis Jūlijā Serbijā gaidāmā Eiropas čempionāta normatīvu – 17,60 metri. Grobiņnieka uzrādītos rezultātus vēl nav apstiprinājusi Latvijas Vieglatlētikas savienība. K. Kalns kļuva par rajona čempionu arī diska mešanā – 50 metri un 50 centimetri, no pērn sasniegtā personīgā rekorda atpaliekot par desmit centimetriem.

Junioru konkurencē 100 metru skrējienā nepārspēts palika Aizputes pagasta sprinteris Oskars Elerts – 10,6 sekundes. A. Vērdiņš zina teikt, ka svētdien “Liepājas kausos” O. Elerts laboja rajona rekordu pieaugušajiem – 10,89 sekundes.

Sieviešu konkurencē par Liepājas rajona čempioni lodes grūšanā (12,84) un diska mešanā (44,28) kļuva grobiņniece Diāna Ozoliņa. Junioru konkurencē lodes grūšanā triumfēja aizputniece Zane Sīle (10,53).

Junioru konkurencē 400 metru skrējienā uzvarēja liepājniece Alise Šlisere – 1:01,2. Vīriešu konkurencē 100 metru skrējienā triumfēja liepājnieks Reinis Rozītis – 10,9 sekundes. 3000 metru skrējienā uzvarēja liepājnieks Artūrs Jukšs (9:09,9), bet augstlēkšanā par čempionu kronēja liepājnieku Pēteri Valdmani – divi metri.

Pievieno komentāru

Sports