Noskaidro Liepājas čempionus pludmales volejbolā

Liepājā pludmales volejbola sezona noslēgusies ar Liepājas atklāto čempionātu, kas pulcējis 12 vīriešu, septiņas sieviešu un četras veterānu komandas.

Šoreiz sacensībās nepiedalījās "Vega-1" posmu kopvērtējuma uzvarētāji Zane Lobānova un Aigars Čerņavskis. Līdz ar to lielākas iespējas kļūt par čempioniem tika citiem dalībniekiem. Uzvarētāji tika apbalvoti ar Liepājas pilsētas domes sporta pārvaldes diplomiem, medaļām un pārsteiguma balvām, informē čempionāta galvenais tiesnesis Dainis Zombergs. Viņš norāda, ka veterāniem komandu sastāvi tika salozēti.

Vīriešiem par Liepājas čempioniem kļuva Ģirts Dravenieks/Artis Zombergs, otro vietu ieguva Pauls Juriks/Mārtiņš Punga, trešie palika Gints Bukāts/Dainis Kopštāls.

Sievietēm par Liepājas čempionēm kļuva Marija Kļimova/Natālija Zinovjeva, otrās bija māsas Krista Kapūna/Zane Kapūna, bet trešās palika Inga Jansone/Daina Ledāja.

Veterānu konkurencē čempionu godā tika Juris Cviliks, Juris Plamše, Salvis Kurtišs, otrie bija Raitis Sjanītis, Juris Kibaļčičs, Uģis Spinga, bet trešo vietu ieguva Gatis Griezītis, Andrejs Repins, Ainars Trapučka.

Pievieno komentāru

Sports