Noskaidro Liepājas čempionus boksā

Liepājas atklātās meistarsacīkstes boksā noslēgušās ar mājinieku – Kompleksās sporta skolas bokseru – daudzajām uzvarām. Pilsētas čempiona titulu izcīnīja arī Grobiņas boksa kluba “Kings” pārstāvji.

Ar liepājnieku parādīto sniegumu pilsētas atklātajās meistarsacīkstēs boksā apmierināts ir Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) bokseru treneris Kārlis Knitners. Viņš norāda, ka tik daudz čempiona titulus reti gadās izcīnīt. Ar savu puišu cīņām gandarīts ir arī “Kinga” treneris Guntis Štelmahers. Viņaprāt, uzvaru bija pelnījis arī grobiņnieks Sandris Putra, bet tiesneši finālā panākumu piešķīra viņa konkurentam Dainim Rizikam no KSS.

Meistarsacīkšu fināli 28. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā iesākās ar KSS boksera Jāņa Kidika uzvaru jauniešu konkurencē 44 kilogramu svara kategorijā. Gavieznieks stāsta, ka savu konkurentu Jegoru Artjomovu no Olaines pārspējis ātrumā. Pretinieks bijis gana spēcīgs, tāpēc uzvaru izcīnīt nav bijis viegli. J. Kidiks piebilst, ka ringā tagad ir aizvadījis jau 16 cīņas, visās guvis uzvaru.

Pieaugušo konkurencē 57 kilogramu svara kategorijā tika izcīnīta arī Imanta Enkūža balva. To ieguva KSS bokseris Raimonds Grietnieks, kurš pārspēja KSS bokseri Māri Zāli. J. Knitners apgalvo, ka meistarsacīkšu spraigākā cīņa bijusi pieaugušo konkurencē 60 kilogramu svara kategorijā. Tajā KSS bokseris Raitis Mičulis pārspējis jelgavnieku Kristapu Grinšponu. Cīņas laikā abi bokseri piedzīvoja nokdaunu.

Par Liepājas čempioniem boksā savā svara kategorijā kļuva grobiņnieki Māris Matisons un Aigars Jeseris. No liepājniekiem triumfēja Daniels Didrihsons, Artis Švarcs, Juris Zundovskis, Matīss Kozlovskis, Aleksejs Burjaks, Maksims Birkenfelds, Oskars Stamers, Andris Melbergs, Emīls Akerfelds, Jānis Zundovskis, Agnis Ukstiņš, Reinis Štolcs, Kristaps Zuļģis, Toms Grasmanis, Kaspars Pīrāgs, Aleksejs Pastuhovs, Guntis Drāznieks, Mārtiņš Grabovskis, Arturs Jedzajevs un Jānis Lauks.

Pievieno komentāru

Sports