Noskaidro Lejaskurzemes novadu čempionus galda tenisā

Cīravā noskaidroti labākie galda tenisisti Leontīnes Ruhmanes piemiņas balvu izcīņā un Lejaskurzemes novadu atklātajā čempionātā. Pārsteidzošākie rezultāti bija jauktajās dubultspēlēs.

Pieaugušo konkurencē pārliecinoši uzvarēja un par čempioniem kļuva bijušie “Lejaskurzemes sporta” izlases dalībnieki Sanita Vīlistere un Ingus Vanags, stāsta sacensību galvenais tiesnesis Gunārs Jēkabsons.

Jauniešu konkurencē sīvākās cīņas bija starp Bauskas pilsētas un Rucavas novada pārstāvjiem. Starp meitenēm labākā bija baušķeniece Beāte Šīmane, aiz sevis atstājot grobiņnieci Unu Kalniņu un rucavnieci Ilvu Baltuti. Starp zēniem nepārspēts palika rucavnieks Dzintars Šusts. Otrais bija Bauskas sportists Roberts Puriņš, trešais – liepājnieks Vladislavs Jeršovs.

Sacensību laikā medaļas tika arī Valsts policijas pārstāvjiem – trešo vietu vīriešu vienspēlēs izcīnīja Egons Jēkabsons, starp seniorēm triumfēja Dace Štamere. Viņa aiz sevis atstāja Viju Bētu un Daigu Gabrūnu (abas no Rucavas).

Senioru konkurencē triumfēja ventspilnieks Valdis Cela, otrais bija Askolds Vētra, trešais – Antons Grikšs (abi no Liepājas). Visnegaidītākie rezultāti bija jauktajās dubultspēlēs. Tajās uzvarēja I. Vanags un D. Gabrūna. Otro vietu izcīnīja V. Jeršovs un D. Štamere, trešie bija Bauskas pārstāvis Zigmants Gulbis un I. Baltute.

Dalībnieki saka paldies sacensību organizētājai Artai Stulpai par skaistajiem kausiem, balvām un medaļām.

Pievieno komentāru

Sports