Noskaidro labākos "Vasaras ielu basketbola" otrajā posmā

Pie tirdzniecības nama "Kurzeme" Liepājā aizvadīts sacensību "Vasaras ielu basketbols" otrais posms. Tas pulcēja 51 komandu.

"U-13" vecuma grupā otrajā posmā uzvarēja komanda "Mēs mīlam tiesnešus", kas triumfēja arī pirmajā posmā Grobiņā. Otro vietu izcīnīja "Sportisti", bet trešā bija komanda "Zelta zivtiņa", stāsta turnīra organizators Edgars Džiguns.

"U-15" vecuma grupā uzvarēja komanda "Kantainie", aiz sevis atstājot "Onkuļus" un "Baltos velnus". Kopvērtējumā šajā vecuma grupā pirmajā vietā ir "Baltie velni".

"U-19" vecuma grupā nepārspēta palika komanda "Reibst galva". Otro vietu izcīnīja "Kristaps", bet trešo - "LKK". Kopvērtējumā pirmo vietu dala "Kristaps" un "Reibst galva".

"U-25" vecuma grupā otrajā posmā triumfēja vienība "Punkti nāk uz Nīcu", aiz sevis atstājot "Izdzīvotājus" un komandu "Frenkijs ir slieka". Kopvērtējumā līderi ir komandas "Punkti nāk uz Nīcu" spēlētāji.

"U-99" vecuma grupā gavilēja "Hektora" pārstāvji. Otro vietu ieguva "Parciņš", bet trešajā vietā palika "Rajons MT". Kopvērtējumā pirmajā vietā ir "Parciņš".

"MIX" grupā tāpat kā pirmajā posmā arī šoreiz uzvarēja "Keksiņi". Otro vietu izcīnīja "Drim Tim". Trešā bija komanda "SCP". Kopvērtējumā pārliecinošā vadībā ir "Keksiņi".

"U-16" meiteņu komandu konkurencē uzvarēja komanda "Dream Team", aiz sevis atstājot "Zilos vaļus" un "Magones". Kopvērtējumā pirmajā vietā ir "Dream Team".

"U-99" vecuma grupā abos posmos pirmā vieta tika "Zaķenēm".

Trīspunktu metienu konkursā uzvarēja Emīls Sveile no "MIX" grupas komandas "SCP"

Pievieno komentāru

Sports