Nosaukts Latvijas U-19 florbola izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātam

Nosaukts Latvijas U-19 florbola izlases sastāvs, kas nākamajā mēnesī Vācijā piedalīsies pasaules čempionātā.

Izlasē iekļauti divi vārtsargi, septiņi aizsargi un desmit uzbrucēji. Četri spēlētāji pārstāv Kocēnu "Rubeni", pa trim - "Valmieru", "Lielvārdi" un Cēsu "Lekringu", pa diviem - "Talsi"/"Triobet" un Rīgas RTU/"Inspecta" komandas, bet pa vienam - Stalbes "Pārgaujas", "Bauskas" un Liepājas "Kuršu" vienības.

Uz nākamo treniņnometni, kas 24. līdz 27.aprīlim notiks Kocēnos, kopā ar 20 valstsvienības sastāvā iekļautajiem florbolistiem uzaicināts arī viens rezervists - Liepājas "Kuršu" aizsargs Oskars Bergmanis.

Nometnes divās pēdējās dienās Latvijas juniori aizvadīs divas pārbaudes spēles ar saviem vienaudžiem no Somijas. 26.aprīlī plkst.19 somiem pretī stāsies Latvijas U-19 izlases spēlētāji, bet 27.aprīlī plkst.17, ņemot vērā somu vēlmi, Latvijas komanda tiks papildināta ar vienu pieaugušo izlases spēlētāju maiņu, kurā būs iekļauti Artis Raitums ("Talsi"/"Triobet"), Mihails Kostusevs un Artis Savins ("Lielvārde"), kā arī Ingus Laiviņš un Jānis Rajeckis ("Lekrings").

U-19 izlases galvenais treneris ir somu speciālists Īro Parviainens, kurš vada arī Latvijas pieaugušo valstsvienību.

Septītajā pasaules čempionātā florbolā junioriem, kas Hamburgā risināsies no 8. līdz 12.maijam, Latvijas izlase spēlēs A divīzijā, cīnoties vienā apakšgrupā ar Somijas, Čehijas un Dānijas valstsvienībām. Tikmēr B apakšgrupā par vietu pusfinālā cīnīsies zviedri, šveicieši, slovāki un norvēģi.

Iepriekšējā pasaules čempionātā, kas risinājās pirms diviem gadiem, Latvijas U-19 izlase trešo reizi pēc kārtas izcīnīja piekto vietu. Jau toreiz čempionāta simboliskajā izlasē tika iekļauts uzbrucējs Toms Akmeņlauks, kurš sastāvā ir arī šogad.

Latvijas U-19 florbola izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā:

vārtsargi - Agris Rogainis ("Valmiera"), Anrijs Vents (Stalbes "Pārgauja");

aizsargi - Emīls Hartmanis ("Talsi"/"Triobet"), Juris Zilberts, Matīss Mālnieks (abi - "Rubene"), Miķelis Dravnieks (RTU/"Inspecta"), Antons Žuks ("Lielvārde"), Jānis Melderis (Cēsu "Lekrings-2"), Mārtiņš Broks ("Valmiera");

uzbrucēji - Toms Niedre ("Bauska"), Ingars Matisons, Ringolds Kalniņš (abi - "Rubene"), Dāgs Rozenbahs ("Valmiera"), Kārlis Laucis ("Kurši"), Toms Bitmanis ("Talsi"/"Triobet"), Edžus Ceriņš (RTU/"Inspecta"), Toms Akmeņlauks ("Lielvārde"), Artūrs Jurševskis, Emīls Dzalbs (abi - "Lekrings").

Pievieno komentāru

Sports