Nosauktas visas Sevastovas pretinieces otrā līmeņa WTA noslēguma turnīrā

Sieviešu tenisa asociācija (WTA) trešdien nosaukusi visas tenisistes, kuras no 31.oktobrim līdz 5.novembrim Ķīnā piedalīsies otrā līmeņa sezonas noslēguma turnīrā "WTA Elite Trophy", kļūstot par Latvijas sportistes Anastasijas Sevastovas pretiniecēm.

Sacensības notiks Džuhai pilsētā un turnīram būs vairāk nekā 2,2 miljonu dolāru (1,8 miljonu eiro) balvu fonds, raksta LETA.

Turnīrā ierasti spēlē sezonas 9.-19.spēcīgākā tenisiste, kā arī viena speciālā ielūguma saņēmēja, un šogad lieli pārsteigumi nav notikuši - starp dalībniecēm nav vienīgi sezonu jau noslēgusī britu tenisiste Džoanna Konta, kā arī krieviete Svetlana Kuzņecova un Medisona Kīza no ASV, bet ir visas pārējās tenisistes, kuras rangā atrodamas starp desmito un 23.pozīciju.

Starp dalībniecēm būs arī "Grand Slam" čempiones Sloeina Stīvensa (2017.gada "US Open") un Angelika Kerbere (2016.gada "Australian Open" un "US Open").

Dalībnieces tiks sadalītas četrās apakšgrupās pa trim sportistēm katrā, grupu uzvarētājām iekļūstot pusfinālā.

Sevastovai šī ir veiksmīgākā sezona karjerā, kas izpaužas arī pasaules rangā, kur sportiste šobrīd ir 15.pozīcijā, kaut pērno sezonu noslēdza vien 34.vietā. Šogad viņa otro reizi pēc kārtas tika līdz ceturtdaļfinālam ASV atklātajā čempionātam, kā arī jūnija beigās viņa triumfēja Maljorkas WTA sacensībās, tiekot pie otrā šāda līmeņa titula karjerā.

Tiesa, Sevastova viņa pagaidām palikusi Latvijas pirmās raketes Aļonas Ostapenko fonā, kura triumfēja Francijas atklātajā čempionātā un jau sasniegusi ranga pirmo desmitnieku.

"WTA Elite Trophy" dalībnieces:

Kristīna Mladenoviča (Francija, 10.vieta pasaules rangā), Koko Vandeveja (ASV, 12.), Sloeina Stīvensa (ASV, 13.), Anastasija Pavļučenkova (Krievija, 14.), Anastasija Sevastova (Latvija, 15.), Jeļena Vesņina (Krievija, 17.), Jūlija Gērgesa (Vācija, 18.), Angelika Kerbere (Vācija, 19.), Ešlija Bārtija (ASV, 20.), Magdalēna Ribārikova (Slovākija, 22.), Barbora Strīcova (Čehija, 23.), Pena Šuai (Ķīna, 27., speciālais ielūgums).

Pievieno komentāru

Sports