Norisināsies starptautiskais turnīrs basketbolā "LOC CUP 2015"

Pēc nepilnām divām nedēļām, no 11. līdz 13. septembrim, jau septīto reizi norisināsies Liepājas Olimpiskā centra organizētais basketbola turnīrs profesionālām vīriešu komandām “LOC CUP 2015”. Turnīrā kopumā piedalīsies četras komandas no trijām valstīm, tostarp pašmāju basketbola klubs “Liepāja/Triobet”.

Šā gada Liepājas Olimpiskā centra organizētais turnīrs būs pārstāvēts ar divām latviešu un pa vienai Kazahstānas un Krievijas komandai. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs “Jūrmala/Fēnikss” komanda un pašmāju „Liepāja/Triobet” basketbolisti. No Krievijas uz turnīru ieradīsies Nikolaja Mazura vadītā “Maskavas Dynamo” vienība, savukārt Kazahstānu pārstāvēs BC „Caspiy Aktau” komanda, kura plāno piedalīties arī Baltijas Basketbola līgā un visticamāk savas spēles aizvadīs tieši Liepājas apakšgrupā. Šogad Liepājas turnīrā nepiedalīsies pašmāju publikai labi zināmā “TU/Rock” vienība no Igaunijas, kur vairāki spēlētāji pārstāvēs izlases rindas gaidāmajā Eiropas čempionātā, savukārt mēneša beigās Tartu norisināsies BBL kausa izcīņa.

Komandas savas spēles aizvadīs vienā grupā, cīnoties katram ar katru. Kopumā tas nozīmē trīs spēles katrai komandai. "Liepāja/Triobet" piektdien mērosies spēkiem ar Kazahstānas vienību BC “Caspiy”, savukārt sestdien pretiniekos būs Nikolaja Mazura vadītā “Maskavas Dynamo” komanda. Svētdien noslēdzošajā spēlē liepājniekiem pretim stāsies Arņa Vecvagara pārstāvētā “Jūrmala/Fēnikss” vienība. Uzreiz pēc spēlēm notiks apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvotas ne tikai labākās komandas, bet arī meistarīgākie spēlētāji katrā komandā. Atgādinām, ka iepriekšējā gadā par uzvarētājiem kļuva tieši pašmāju basketbolisti “Liepāja/Triobet”, kas finālā neatstāja nekādas cerības Latvijas vicečempioniem BK “Ventspils” ar rezultātu 81:61.

Komandas

„Liepāja/Triobet” (Latvija)
“Jūrmala/Fēnikss” (Latvija)
„Maskavas Dynamo” (Krievija)
BC “Caspiy Aktau” (Kazahstāna)

Spēļu kalendārs:

(11.septembris)
17:00   "Jūrmala/Fēnikss” – “Maskavas Dynamo" (Krievija)
19:25   Atklāšanas ceremonija
19:30   “Liepāja/Triobet” - BC "Caspiy" (Aktau, Kazahstāna)

(12.septembris)
16:00   BC "Caspiy" (Aktau, Kazahstāna) - "Jūrmala/Fēnikss”
18:30   “Maskavas Dynamo” (Krievija) - “Liepāja/Triobet”

(13.septembris)
11:00   BC "Caspiy" (Aktau, Kazahstāna) – “Maskavas Dynamo" (Krievija)
13:15   “Liepāja/Triobet” - "Jūrmala/Fēnikss”
15:30 Apbalvošanas ceremonija!

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Mārtiņš Kozlovskis
LOC Sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports