Norisināsies starptautiskais turnīrs basketbolā "LOC CUP 2014"

Pēc nepilnām divām nedēļām, no 10. līdz 13. septembrim, jau sesto reizi norisināsies Liepājas Olimpiskā centra organizētais basketbola turnīrs profesionālām vīriešu komandām “LOC CUP 2014”. Turnīrā kopumā piedalīsies sešas komandas no četrām valstīm, tostarp pašmāju basketbola klubs “Liepāja/Triobet”.

Šā gada Liepājas Olimpiskā centra organizētais turnīrs būs pārstāvēts ar trijām latviešu un pa vienai ukraiņu, igauņu un krievu komandai. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs pašreizējie valsts čempioni BK „Ventspils”, bronzas godalgas ieguvēji BK “Jēkabpils” un pašmāju „Liepāja/Triobet” basketbolisti. No Krievijas uz turnīru ieradīsies “MSAPE” vienība jeb Krievijas studentu izlases spēlētāji, bet Igauniju pārstāvēs „Tartu University/Rock”, kura Liepājas turnīrā piedalās jau no tā pirmsākumiem un pašmāju publikai šī vienība ir ļoti labi zināma. Savukārt no Ukrainas būs redzams augstākā līmeņa klubs BC „Dnipro”.

Komandas tiks sadalītas divās apakšgrupās. A grupā spēlēs mājinieki "Liepāja/Triobet", Ukrainas pārstāvji BC "Dnipro" un viena no Igaunijas spēcīgākajām komandām “Tartu University/Rock”. Savukārt B grupā sacentīsies Roberta Štelmahera vadītie Latvijas čempioni BK "Ventspils", krievu “MSAPE” vienība un ambiciozā latviešu komanda BK “Jēkabpils”.

Trešdien, ceturtdien un piektdien tiks aizvadītas grupu turnīra spēles, savukārt, sestdien jau rīta pusē sāksies izšķirošās cīņas par godalgotām vietām. Spēles norisināsies Liepājas Olimpiskajā centrā un ieeja skatītājiem būs bezmaksas.

A grupa
„Liepāja/Triobet” (Latvija)
BC „Dnipro” (Ukraina)
„TU/Rock” (Igaunija)

B grupa
BK "Ventspils” (Latvija)
“MSAPE” (Krievija)
BK "Jēkabpils” (Latvija)

Spēļu kalendārs:

(10.septembris)
17:00   BK "Ventspils” – „MSAPE” (Krievija)
19:25   Atklāšanas ceremonija
19:30   “Liepāja/Triobet” - BC "Dnipro" (Ukraina)

(11.septembris)
17:00   BC "Dnipro" (Ukraina) – „TU/Rock” (Igaunija)
19:30   BK “Jēkabpils” - BK "Ventspils"

(12.septembris)
17:00   “MSAPE” (Krievija) – BK „Jēkabpils”
19:30   “Liepāja/Triobet” – “TU/Rock" (Igaunija)

(13.septembris)
11:00   A3 - B3 (spēle par 5.-6.vietu)
13:15   A2 - B2 (spēle par 3.-4.vietu)
15:30   A1 - B1 (spēle par 1.-2.vietu)
17:00 Apbalvošanas ceremonija!

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports