Norisināsies starptautiskais turnīrs basketbolā "LIEPAJA CUP 2015"

Šajā nedēļā, no 17. līdz 19. septembrim, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies basketbola turnīrs profesionālām vīriešu komandām “LIEPAJA CUP 2015”. Turnīrā kopumā piedalīsies četras komandas no trijām valstīm, tostarp pašmāju basketbola klubs “Liepāja/Triobet”.

Liepājas Olimpiskais centrs kopš 2009.gada organizē jau 9. starptautisko turnīru, bet sacensības ar nosaukumu “LIEPAJA CUP 2015” - pirmo reizi. Līdzīgi kā nedēļu iepriekš organizētais “LOC CUP” turnīrs, arī šoreiz tas būs pārstāvēts ar divām latviešu komandām un pa vienai Kazahstānas un Lietuvas vienībai. Latviju šajā turnīrā pārstāvēs BK “Jēkabpils” un pašmāju „Liepāja/Triobet” basketbolisti. No Lietuvas uz turnīru ieradīsies Laura Blaua pārstāvētā “Pieno Žvaigždes” vienība, savukārt Kazahstānu pārstāvēs BC „Caspiy” komanda, kura piedalījās arī pirmajā turnīrā un šajā nedēļā aizvada savu pirmssezonas treniņnometni, gatavojoties sezonai.

Komandas savas spēles aizvadīs vienā grupā, cīnoties katram ar katru. Kopumā tas nozīmē trīs spēles katrai komandai. Uvja Helmaņa vadītais Liepājas basketbola klubs šajā turnīrā ir izvirzījis tikai un vienīgi augstākos mērķus, tāpēc komanda cīnīsies par uzvaru itin visās spēlēs, līdzīgi kā nedēļu iepriekš notikušajā turnīrā, kad liepājnieki izcīnīja 1.vietu, triumfējot turnīrā otro gadu pēc kārtas.

"Liepāja/Triobet" savas cīņas uzsāks ceturtdienas vakarā, kad pulksten 19:30 mērosies spēkiem ar Kazahstānas vienību BC “Caspiy”. Savukārt piektdien pretiniekos būs Laura Blaua pārstāvētā “Pieno Žvaigždes” komanda, kura šosezon savas cīņas aizvadīs arī FIBA jaunizveidotajā turnīrā un kuras sastāvā no iepriekšējās sezonas ir palikuši tikai divi spēlētāji!

Sestdien tiks aizvadītas noslēdzošās spēles un tajā kā pēdējā būs cīņa starp divām Latvijas komandām – “Liepāja/Triobet” un BK “Jēkabpils”. Šīs abas komandas pēdējās divās sezonās ir krustojušas šķēpus gan ceturtdaļfinālā, gan cīņā par 3.vietu un abās reizēs pārāki izrādījās “Jēkabpils” basketbolisti. Uzreiz pēc svētdienas spēlēm notiks apbalvošanas ceremonija, kurā tiks apbalvotas ne tikai labākās komandas, bet arī meistarīgākie spēlētāji katrā komandā un balva paredzēta arī turnīra vērtīgākajam spēlētājam.

Zīmīgi, ka divām spēlēm (“Liepāja/Triobet” - “Pieno Žvaigždes” un “Liepāja/Triobet” – BK “Jēkabpils”) būs iespējams sekot līdzi interneta portālā LMT straume - http://straume.lmt.lv/lv/sports/basketbols/loc-cup/1280

Komandas
„Liepāja/Triobet” (Latvija)
BK “Jēkabpils” (Latvija)
„Pieno Žvaigždes” (Lietuva)
BC “Caspiy” (Kazakhstāna)

Spēļu kalendārs “LIEPAJA CUP 2015”:

(17.septembris)
17:00   BK "Jēkabpils” – "Pieno Žvaigždes" (Lietuva)
19:25   Atklāšanas ceremonija
19:30   “Liepāja/Triobet” - BC "Caspiy" (Kazahstāna)

(18.septembris)
16:00   BC "Caspiy" (Kazakhstāna) - BK "Jēkabpils”
18:30   "Pieno Žvaigždes" (Lietuva) - “Liepāja/Triobet”

(19.septembris)
11:00   BC "Caspiy" (Kazakhstāna) - "Pieno Žvaigždes" (Lietuva)
13:15   "Liepāja/Triobet” - BK "Jēkabpils"
15:00   Apbalvošana

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1
Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Mārtiņš Kozlovskis
LOC Sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports