Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Norisināsies "Liepājas spēka" sacensības

Šo sestdien, 18. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā notiks treniņu sistēmai crossfit pielīdzināmas spēka, izturības un ātruma sacensības "Liepājas Spēks", kurās ir pieteikušies aptuveni 80 dalībnieki piecās grupās – skolēnu grupa, sporta klase vīriešiem un sievietēm, kā arī Elites grupa vīriešiem un sievietēm. Sacensību sākums pulksten 9:00.

„Liepājas Spēks 2015” sacensību programma šogad būs īpaši plaša. Sacensības sāksies ar startiem skolēnu grupā, kurā ir pieteikušās vairākas skolas ne tikai no Liepājas, bet arī tuvākajām pilsētām – Grobiņas un Priekules. Šajā konkurencē cīņas notiks komandu ietvaros un katra komanda sastāvēs no divām meitenēm un diviem zēniem (10. -12. klašu skolēni). Kopumā skolēnu grupā būs paredzēti divi starti, no kuriem pirmais sāksies pulksten 9:10, bet otrais skrējiens paredzēts ap pulksten 13:25.

Tāpat norisināsies sporta klase, kur salīdzinot ar Elites sportistiem, vingrinājumi būs relatīvi vieglāki – pumpēšanās, pievilkšanās, svaru bumbu vēzēšana, darbošanās ar TRX iekārtu (TRX row) un citi. Savukārt Elites grupā startēs Latvijas labākie „Crossfiteri”, sacenšoties disciplīnās ar lielākiem svariem un augstāku intensitāti. Sporta klases dalībnieki uz starta izies divas reizes, savukārt Elites sportistiem tas paredzēts trīs reizes, prasot milzu piepūli no šiem atlētiem. Uzvarēs dalībnieks, kurš visātrāk veiks kopējo distanci ar vingrinājumiem. Elites grupas izšķirošo skrējienu tiešraidē translēs arī sportacentrs.com TV un tas varētu būt ap pulksten 16:20.

Ar nepacietību gaidīsim arī daiļā dzimuma pārstāves uz „Liepājas Spēks” norises vietu Liepājas Olimpiskajā centrā. Līdzīgi kā vīriešiem, arī sievietes startēs divās grupās – sporta klase un Elites grupa, kurā ielauzušās arī divas liepājnieces. Skrējienu skaits un nosacījums sieviešu grupās ir tāds pats kā vīriešiem – divi skrējieni sporta klasei, bet trīs skrējieni Elites grupai. Plānots, ka pirmais sieviešu starts sāksies jau pulksten 10:00, bet pēdējais skrējiens Elites grupai paredzēts ap pulksten 16:40. Apbalvošanas ceremonija turpat Olimpiskajā centrā plānota uzreiz pēc sacensībām ap pulksten 17:30.

Ar "Liepājas Spēks" sacensību nolikumu var iepazīties mājaslapā liepajassports.lv. Balvas tiks pasniegtas katras grupas trīs augstvērtīgāko rezultātu īpašniekiem sadarbībā ar Reebok, G-Fitness, TRX, Multipower, Polar un viesnīca „Līva”. Katrs dalībnieks saņems piemiņas balvas.

Sacensību programma (18.aprīlis):

Reģistrācija        8:30-11:30

Sacensības skolēnu komandām        9:00-13:40
Individuālās sacensības sporta grupā vīriešiem    12:30 -16:00
Individuālās sacensības sporta grupā sievietēm    11:30 – 15:30
Individuālās sacensības Elites grupā sievietēm    10:00 – 17:00
Individuālās sacensības Elites grupā vīriešiem    10:30 – 17:00

Laureātu apbalvošana            17:30

Ieeja skatītājiem: bezmaksas!

Mārtiņš Kozlovskis
LOC Sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports