Norisināsies Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss basketbolā

Šajā nedēļā, no 17. līdz 19. augustam, Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Gunāra Krūmiņa piemiņas kauss basketbolā četrās vecuma grupās jauniešiem. Turnīrā piedalīsies vairāk kā 40 (!) komandas ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas un Krievijas. Sacensību sākums trešdienas rītā no pulksten 9:00, informē LOC Sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Turnīrs norisināsies četrās vecuma grupās (U14, U15, U17 un U19) jauniešiem gan zēnu, gan meiteņu konkurencē. Turnīrs norisināsies jau sesto reizi, kuru organizē Liepājas Sporta spēļu skola un tajā piedalīsies komandas arī no Latvijas kaimiņvalstīm. Šīs spēles, galvenokārt, kalpos kā sagatavošanās posms gaidāmajai jaunatnes basketbola līgas sezonai, kura sāksies jau septembra mēneša otrajā pusē.

Dalībnieku vidū startēs arī Liepājas jaunieši, kuri noteikti centīsies izcīnīt čempiona titulu kādā no vecuma grupām. Spēļu skaits šajās trijās dienās būs ļoti liels un tas pārsniegs 100 spēles, kas vidēji būs vairāk kā 30 spēles dienā. Sacensības norisināsies visas dienas garumā, no agra rīta līdz vēlam vakaram. Pirmajās divās dienās notiks visas pamatsacensības, bet piektdien plānotas visas fināla cīņas.

Zīmīgi, ka šī apjomīgā basketbola turnīra ietvaros būs aizņemtas ne tikai Liepājas Olimpiskā centra visas pieejamās sporta zāles, bet atsevišķas grupas norisināsies arī Grobiņas sporta centrā un Kristapa Porziņģa atklātajā basketbola laukumā. Līdz ar to, lūgums visiem apmeklētājiem rēķināties ar to, ka no 17. līdz 19. augustam arī šis sporta laukums būs noslogots no agra rīta līdz vēlam vakaram.

Ieeja skatītājiem: bezmaksas.

Pievieno komentāru

Sports