No nākamās nedēļas televīzijas skatītāji varēs sekot līdzi pasaules hokeja čempionāta spēlēm

No 24.aprīļa līdz 10.maijam televīzijas kanālos "TV3", "TV6", "3+" un "Viasat Sport Baltic" tiešraidēs no Šveices varēs sekot līdzi pasaules hokeja čempionāta spēlēm, aģentūru LETA informēja televīzijas kanālu sabiedrisko attiecību koordinatore Marta Zandersone.

Šogad Latvijas hokeju izlase C apakšgrupā spēlēs kopā ar Zviedrijas, ASV un Austrijas izlasēm.
Kopumā televīzijas kanāli ieplānojuši demonstrēt 56 čempionāta spēles.

Kā pastāstīja "TV3 Latvia" sporta raidījumu producents un "Viasat Sport Baltic" programmu direktors Toms Circenis, Šveicē notiekošo čempionātu komentēs bijušais Latvijas izlases uzbrucējs un "Rīga Dinamo" trenera palīgs Artis Ābols, hokeja komentētājs Aivars Zahārovs, "Viasat Sport Baltic" komentētājs Jānis Vuguls un sporta komentētājs Anatolijs Kreipāns.

Spēļu starplaikos kanālā "TV3" būs ekspertu studija, kuru vadīs žurnālists Armands Puče, un studijā būs gaidāmi arī sporta eksperti.

Savukārt interneta portālā "www.tv3.lv/hokejs" varēs sekot līdzi "TV3" translēto spēļu tiešraidēm un to atkārtojumiem, varēs uzzināt, ko par Latvijas spēlēm domā Artis Ābols īpašā blogā, kā arī būs iespēja uzzināt pašu hokejistu viedokli par aizvadītajām spēlēm. Vēl šajā portālā būs iespēja redzēt labākos Latvijas hokeja zelta mirkļus, varēs iesaistīties diskusiju forumos, iepazīties ar hokejistu profiliem un piedalīties prognožu spēlē.

Pievieno komentāru

Sports