Niedolas 12 punkti neglābj "Royals" no zaudējuma Vācijas čempionāta finālsērijas otrajā spēlē

Latviešu basketboliste Sabīne Niedola svētdien guva 12 punktus, taču tas neglāba Zārluī "Royals" komandu no zaudējuma Vācijas čempionāta finālsērijas otrajā spēlē.

"Royals" savā laukumā ar rezultātu 58:68 (12:25,13:19,17:11,16:13) zaudēja iepriekšējo trīs sezonu valsts čempionei Vaserburgas TSV 1880, sērijā līdz trīs uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2, raksta LETA.

Niedola spēlēja 36 minūtes un 39 sekundes, kas bija lielākais laiks starp abu komandu spēlētājām. Latviete trāpīja piecus no 13 divpunktu metieniem un abus soda metienus, bet aizmeta garām vienīgo tālmetienu.

Niedola arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra divas bumbas, pieļāva vienu kļūdu, bloķēja vienu metienu un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

Jau vēstīts, ka sērijas pirmajā spēlē "Royals" piektdien cieta zaudējumu ar rezultātu 71:75, bet Niedola šajā mačā guva 15 punktus.

Vaserburgas komanda šosezon vietējā čempionātā vēl nav zaudējusi, izcīnot 28 panākumus tikpat mačos.

Sērijas otrā spēle trešdien tiks aizvadīta Vaserburgas komandas laukumā.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfinālā "Royals" ar 2-0 uzveica Rotenburgas "AVIDES Hurricanes" spēlētājas, bet pusfinālā ar 2-0 pārspēja "Herner TC" komandu.

Regulārajā čempionātā Niedolas komanda ieņēma otro vietu ar 19 uzvarām 22 mačos, bet Vaserburgas TSV 1880 bija pirmās ar 22 uzvarām tikpat spēlēs.