Niedola varētu pamest ASV vidusskolu un atgriezties Latvijā

Šī brīža Latvijas talantīgākā jaunā basketboliste Sabīne Niedola jau tuvākajā laikā varētu pamest vidusskolu ASV un atgriezties Latvijā, vēsta portāls "liepajniekiem.lv".

Šā mācību gada sākumā Niedola devās uz ASV, kur uzsāka mācības Pensilvānijas pavalsts "Upper Dublin" publiskajā skolā un spēlēja UDHS meiteņu komandā, tomēr jau pēc ASV pavadīta mēneša latviete kaļ plānus par atgriešanos savā dzimtajā pilsētā Liepājā.

Šāds lēmums varētu tikt pieņemts tādēļ, ka patiess nav bijis pirms došanās mācībās uz ASV sportistes aģenta stāstītais, ka mācību gada beigās nebūšot problēmu nokārtot vidusskolas eksāmenus Latvijā.

Lielākā daļa mācību priekšmetu ASV izrādījušies pārāk atšķirīgi, lai apzinātos, ka, paliekot ASV, Sabīnei vidējās izglītības iegūšanas ziņā gads ietu zudumā.

Kā vēsta "liepājniekiem.lv", basketbola komandas "Liepājas metalurgs" vadītāji pagaidām nav informēti par Niedolas iespējamo atgriešanos, bet ar pašu sportisti portālam vēl nav izdevies sazināties.

Jau ziņots, ka pagājušajā gadā Niedola iekļuva starp pretendentēm uz Eiropas labākās jaunās basketbolistes godu. Šovasar viņa palīdzēja Latvijas sieviešu izlasei Eiropas čempionātā un Latvijas U-18 izlasei Eiropas junioru čempionātā. Turklāt junioru sacensībās viņa iekļuva čempionāta vērtīgāko spēlētāju pieciniekā.

Pievieno komentāru

Sports