Niedola atgriezusies Latvijā un gatavojas spēlēt "Liepājas metalurga" rindās

Šī brīža Latvijas talantīgākā jaunā basketboliste Sabīne Niedola pametusi vidusskolu ASV un gatavojas atsākt spēlēt Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) komandā "Liepājas metalurgs".

Tāpat basketboliste atsākusi mācības vidusskolā un centīsies atgūt trijos mēnešos iekavēto vielu, lai nākamajā pavasarī varētu pabeigt 12.klasi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Jau ziņots, ka šā mācību gada sākumā Niedola devās uz ASV, kur uzsāka mācības Pensilvānijas pavalsts "Upper Dublin" publiskajā skolā un spēlēja UDHS meiteņu komandā. Tomēr portāls "liepajniekiem.lv" iepriekš vēstīja, ka jau pēc ASV pavadīta mēneša latviete kaļ plānus par atgriešanos savā dzimtajā pilsētā Liepājā.

Šāds lēmums tika pieņemts tādēļ, ka patiess nav bijis pirms došanās mācībās uz ASV sportistes aģenta stāstītais, ka mācību gada beigās nebūšot problēmu nokārtot vidusskolas eksāmenus Latvijā. Lielākā daļa mācību priekšmetu ASV izrādījušies pārāk atšķirīgi, lai apzinātos, ka, paliekot ASV, Niedolai vidējās izglītības iegūšanas ziņā gads ietu zudumā.

Tomēr pati Niedola vēl pagājušajā nedēļā plašākus komentārus nesniedza, atgriešanos Latvijā nosaucot par vienu no pēdējiem variantiem.

Jau ziņots, ka pagājušajā gadā Niedola iekļuva starp pretendentēm uz Eiropas labākās jaunās basketbolistes godu. Šovasar viņa palīdzēja Latvijas sieviešu izlasei Eiropas čempionātā un Latvijas U-18 izlasei Eiropas junioru čempionātā. Turklāt junioru sacensībās viņa iekļuva čempionāta vērtīgāko spēlētāju pieciniekā.

Jau ziņots, ka pagājušās sezonas LSBL čempionāta bronzas godalgu ieguvējas starpsezonā pameta ne tikai Niedola, bet vēl vairākas līderes, kas komandai šosezon licis startēt daudz nesekmīgāk un ar vienu uzvaru deviņās spēlēs "Liepājas metalurgs" pašlaik LSBL kopvērtējumā ieņem pēdējo, septīto vietu.

Nākamo maču "Liepājas metalurgs" aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā spēkosies ar "TTT - Rīga Juniores" vienību, kas arī šosezon tikusi tikai pie viena panākuma.

Pievieno komentāru

Sports