Nīcas sportiste uzvar Eiropas Starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās Čehijā

Septembra vidū Nīcas vidusskolas 7. klases skolniece Laura Sila piedalījās Eiropas Starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās Čehijā, kur ieguva pirmo vietu tāllēkšanā.

Kad Laura atgriezās ar medaļu, visiem bija jautājums, kā tik tālu varējusi tikt? Mēs jau zinājām, ka Laura trenējas vieglatlētikā Liepājas sporta skolā ,,Daugava”. Taču tagad var redzēt, ka Laura pati ir gan priecīga, gan pārsteigta par savu lielo uzvaru.

Vispirms viņa ieguva pirmo vietu Latvijas mēroga sacensībās. Tad gan vēl nebija zināms, vai varēs doties uz sacensībām Čehijā. Laurai sāpēja kāja, nebija trenējusies un starptautiskās sacensības sanāca diezgan negaidīts un pēkšņs pasākums. Domāju, ka manai draudzenei Laurai ir ļoti liels gribasspēks, talants un sportiskās spējas. Šajās sacensībās Laura tāllēkšanā aizlēca 4,60 m, kaut arī personīgais rekords esot 4,80 m.  Laura pati uzskata, ka viņai ir ļoti laba trenere Daiga Stumbre, ar kuras palīdzību uzvara ir gūta.

Laura saviem draugiem un klasesbiedriem rādīja ne tikai gūto medaļu, fotoalbumu, bet dalījās iespaidos par redzēto un izjusto. Viņa ir priecīga, ka bija  iespēja redzēt un vērot sportistus, kuri piedalījušies olimpiskajās spēlēs. Tie bija sacensību viesi no dažādām pasaules vietām. Vēlu Laurai arī olimpiskās uzvaras!

Pievieno komentāru

Sports