"Nīcas" futbolisti iekļūst Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā 1

"Nīcas" futbolisti sestdien, 19. novembrī, Nīcas sporta hallē Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā 1/16 finālā ar 3:2 (2:1) uzvarēja "Rīgas Pašvaldības policiju".

Mača 12. minūtē vadībā izvirzījās viesi, bet 18. minūtē Janeks Kreitāls rezultātu izlīdzināja. Divas minūtes vēlāk Edijs Cibulis jau vadībā izvirzīja nīceniekus, informē "Nīcas" menedžeris Andrejs Geslers.

34. minūtē rīdzinieki panāca neizšķirtu - 2:2. 35. minūtē Mārcis Štolceris "Nīcai" guva uzvaras vārtus - 3:2.

Divas minūtes pirms mača beigām nīcenieki nopelnīja sesto sodu. "Nīcas" vārtsargs Dāvis Leiteris atvairīja viesu sisto soda sitienu.

"Nīcas" futbola komanda saka lielu paldies skatītājiem par lielo atbalstu. Maču tribīnēs noskatījās 150 līdzjutēji.