"Nīca" un "Oga" uzvar Lejaskurzemes novadu čempionāta basketbolā spēlē 13

"Nīcas" basketbolisti pirmdien, 2. februārī, Dunikā Lejaskurzemes novadu čempionāta basketbolā pirmajā līgā ar 73:64 uzvarēja "Vērgali". Savukārt "Kalēti" otrajā līgā savā laukumā ar 66:88 zaudēja "Ogai".

"Nīcas" un "Vērgales" spēle ritēja punkts punktā, tikai pašā mača galotnē nīcenieki nosvēra uzvaras kausus sev par labu, stāsta Dunikas pagasta sporta un atpūtas centra vadītājs Vaclovs Malakausks. Viņš norāda, ka "Nīcai" rezultatīvākais ar 30 punktiem bija Raivis Kalējs. Savukārt "Vērgalei" rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Mārtiņš Lūsis.

"Kalētu" un "Ogas" mačā trešajā ceturtdaļā vēl bija neizšķirts 53:53, bet ceturtdaļas pēdējā minūtē kalētnieki pieļāva trīs, četras kļūdas un "Oga" ieguva desmit punktu pārsvaru, stāsta Kalētu sporta metodiķis Ģirts Ločmelis. Viņš norāda, ka "Kalēti" maču aizvadīja nepārliecinoši, pieļāva daudz kļūdu. Arī pēdējā ceturtdaļa ritēja līdzīgi, bet tad sekoja pāris kļūdas.

Komentāri 13

Zeltiņš

Nu ko, visiem pa zāģim jau iekrājies ;)

pirms 5 gadiem, 2015.02.02 21:42

Skatitajs

OGA brurāli ēda jau no sākuma kalētus, sastava maiņa un cilveku neatdeva palaida kalētus klāt, bet kad nokoplektēja spētājus kalētiem bija 0 izredžu

pirms 5 gadiem, 2015.02.02 22:11

kautkads

Skatoties Ogas,sākuma sastāvu,viņiem ir jāņem šogad lejaskurzeme,un spēlētāi mak iespēlēties no soliņas ari,labi garie spēlētāji,cinas pec atlekujošajām bumbām un mazie tiek ātri atpakaļ aizsardzībā. Prieks skatīties uz šādu spēli,beidzot viņi māk parādīt to kad māk spēlēt kautcik kā komanda.
Par Ogu,par labu basketbolu. Turāāāās !!!!!

SKOLNIEKS.

Dizanais vīrs no Vergales nebūtu sanešģijis potīti Nīca būtu zaudējusi vismaz ar divdesmit puntiem.,štībelim jaārstē nērvi ,basketbola sihopāts.

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 20:36

nūģis

No sērijas, ja Nīcai spēlētu Ķenavi, Kripševics, Leiteris Toms, tad Vērgale zaudētu ar trīsdesmit. Un mēs jau zinām, kuram no Vērgales ar nerviem švaki savus gadus vismaz 10 :D

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 21:13