"Nīca" spēlēs savā laukumā, "Grobiņas SC" vienībai būs mačs izbraukumā

“Nīca” svētdien pulksten 15 Rudes stadionā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā spēlēs ar “Mērsragu”. “Grobiņas SC” futbolisti svētdien pulksten 18 Talsos spēlēs pret “Talsiem/FK Laidzi”, kas čempionātā ir līderpozīcijās.

“Nīcas” futbolisti pagājušās nedēļas nogalē savā laukumā ar 1:3 (0:1) zaudēja komandai “Talsi/FK Laidze”, informē “Nīcas” menedžeris Andrejs Geslers. Viņš norāda, ka nīcenieki maču aizvadīja bez maiņām. Spēles laikā viens no spēlētājiem guva traumu un komanda palika mazākumā.

Viesi pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0, bet mača 61. minūtē “Nīcas” futbolists Jānis Reguzovs panāca neizšķirtu – 1:1. 81. minūtē viesi vēlreiz izvirzījās vadībā, bet spēles kompensācijas laikā guva arī trešos vārtus.