"Nīca" savā laukumā pārliecinoši uzvar "Talsus/FK Laidzi" 1

"Nīcas" futbolisti sestdien, 5. septembrī, Rudes stadionā Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā ar 5:1 (5:0) uzvarēja komandu "Talsi/FK Laidze".

11. minūtē ar 11 metru soda sitienu mājinieku labā rezultātu atklāja Kārlis Kņūts. 28. minūtē pēc stūra sitiena vārtus guva Jānis Reguzovs, bet 39. minūtē izcēlās Mārcis Štolceris, informē "Nīcas" menedžeris Andrejs Geslers.

43. un 44. minūtē vārtus guva Janeks Kreitāls, pēc pirmā puslaika izvirzot "Nīcu" vadībā ar 5:0. Otrajā puslaikā viesi vienus vārtus atguva.

Nīcenieki svētdien pulksten 16 Piņķos spēlēs ar "Babīti".

Pagājušās nedēļas nogalē "Grobiņas SC" izbraukumā ar 1:2 zaudēja komandai "Kuldīgas NSS/FK Nikers", bet "Priekule/Vaiņode/FK Bandava" savā laukumā ar 0:4 zaudēja "Babītei".