"Nīca" pārvar Latvijas kausa izcīņas futbolā pirmo kārtu 6

“Nīcas” futbolisti pagājušās nedēļas nogalē Pļaviņās Latvijas kausa izcīņas futbolā pirmajā kārtā ar 2:1 (0:1) uzvarēja komandu “Pļaviņas DM”, informē “Nīcas” menedžeris Andrejs Geslers.

44. minūtē “Pļaviņu DM” vienība realizēja “pendeli”. 51. minūtē Edijs Čibulis panāca neizšķirtu – 1:1. 82. minūtē mājiniekiem vēlreiz bija iespēja sist “pendeli”, bet bumba lidoja garām nīcenieku vārtiem. Piecas minūtes vēlāk Kristiāns Božis guva “Nīcai” uzvaras vārtus.

“Grobiņas SC” futbolisti pirmās kārtas spēli pret “Krāslavu” aizvadīs piektdien pulksten 19 Durbes stadionā, informē "Grobiņas SC" pārstāvis Zigis Ostelis.