"Nīca/OtankiMill.eu" uzvar komandu "PB Line"

"Nīca/OtankiMill.eu" Latvijas telpu futbola čempionāta pirmajā līgā izbraukumā ar 6:3 (1:1) uzvarēja komandu "PB Line" un palielināja savas izredzes nepalikt pēdējiem čempionāta tabulā.

Nīcenieki maču iesāka ļoti veiksmīgi, jo jau pirmajā minūtē Janeks Kreitāls izvirzīja komandu vadībā. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, informē nīcenieku menedžeris Andrejs Geslers.

Otrajā puslaikā divus vārtus guva Egils Trušēlis, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Mārcis Štolcers, Jānis Reguzovs un Ivo Skripko. "Nīca/OtankiMill.eu" svinēja uzvaru ar 6:3.

Turnīra tabulā "Nīca/OtankiMill.eu" ir panākusi komandu "DSV Transport". Abām ir pa desmit punktiem, bet divu spēļu summā vienu vārtu pārsvars ir rīdziniekiem.

Nīcenieki sestdien pulksten 12 Kuldīgā spēlēs pret "Nikeru". Pēc tam vēl 13. martā atlikusi spēle Grobiņas Sporta centrā pret TFK "Rēzekne/Trans Speed".