"Nīca/OtankiMill.eu" otrajā puslaikā neiztur pret "Rēzekni"

"Nīcas/OtankiMill.eu" futbolisti svētdien, 15. novembrī, izbraukumā Latvijas telpu futbola čempionāta pirmajā līgā ar 4:10 (1:2) zaudēja komandai "Rēzekne".

"Rēzeknes" futbolisti mača sākumā izvirzījās vadībā, bet nīceniekiem rezultātu izlīdzināja Jānis Reguzovs, informē komandas menedžeris Andrejs Geslers. Viņš norāda, ka mājinieki pirmā puslaika sākumā ļoti uzbruka un vēlējās saplostīt pretinieku, taču rezultāts ilgi turējās neizšķirts. Pirmā puslaika beigās "Rēzekne" atkal izvirzījās vadībā.

Pēc pārtraukuma "Rēzekne" pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 4:1. Tad par pēdējās cerības sodu sarkano kartīti saņēma nīcenieku spēlētājs Ivo Lākutis un komanda palika mazākumā. Tika ielaisti piektie vārti - 1:5.

"Nīcas/OtankiMill.eu" futbolisti saņēmās, pēc J. Reguzova un Elvija Reķēna gūtajiem vārtiem rezultāts kļuva 3:5. Spēles turpinājumā mājinieki guva sestos vārtus, bet J. Reguzovs atbildēja ar skaistu vārtu guvumu. Pēdējās divās minūtēs "Rēzekne" guva vēl divus vārtus - 4:10.

Svētdien, 22. novembrī, pulksten 14 Grobiņas Sporta centrā "Nīca/OtankiMill.eu" spēlēs ar Rīgas komandu "Tente".

Pievieno komentāru

Sports