"Nīca/OtankiMill.eu" izcīna pirmo uzvaru Latvijas telpu futbola čempionāta pirmajā līgā 6

"Nīcas/OtankiMill.eu" futbolisti sestdien, 12. decembrī, Grobiņas Sporta centrā tika pie pirmās uzvaras Latvijas telpu futbola čempionāta pirmajā līgā. Nīcenieki ar 4:3 (1:3) uzvarēja Kuldīgas komandu "Nikers".

Rezultātu trešajā minūtē atklāja nīcenieku futbolists Nauris Dobelis, bet pēc tam trīs vārtus guva viesi, pēc pirmās perioda esot vadībā ar 3:1, informē "Nīcas/OtankiMill.eu" menedžeris Andrejs Geslers.

Otrajā puslaikā Ivo Lākutis vienus vārtus atguva, bet Jānis Reguzovs panāca neizšķirtu. Četras minūtes pirms mača beigām uzvaras vārtus guva nīcenieku treneris Janeks Kreitāls - 4:3.

"Nīcas/OtankiMill.eu" futbolistiem tā bija pirmā uzvara septiņās aizvadītajās spēlēs. Svētdien, 20. decembrī, pulksten 14 nīcenieki Valmierā spēlēs pret "Valmiera Glass FK/SKS".

Komentāri 6

nic

spēle bija laba,bij ko redzet.tad tā jāturpina!

pirms 4 gadiem, 2015.12.15 08:49

?

Malači!Bet pēc tiem vārtu guvējiem, cik tur ir nīcinieki...tā kā pietiks plātīties,ka mēs esam vareni!!!

pirms 4 gadiem, 2015.12.15 15:27

Ezis

Tā ir spēle starp klubiem un neviens pieraksta vietu neprasa.
Pat rajona pasākumos neviens neprasa spēlētājiem uzrādīt pierakstu. Tā ka cepie s nevietā.

pirms 4 gadiem, 2015.12.15 17:43

piekrītu ezim

Nekur jau neprasa, bet nu tad kaut kā muļķīgi saukt sevi par Nīcas komandu, jo izbrauc uz citiem lai sevi var tā slavināt ka redz spēlē ar jaunajiem un viss nākotnei. Nevajag tā slavināties!!!

pirms 4 gadiem, 2015.12.15 19:09