"Nīca/OtankiMill.eu" cīnās neizšķirti ar komandu "Valmiera Glass FK/SKS" 1

"Nīcas/OtankiMill.eu" futbolisti svētdien, 20. decembrī, Valmierā Latvijas čempionāta telpu futbolā pirmajā līgā cīnījās neizšķirti 2:2 (0:2) ar komandu "Valmiera Glass FK/SKS".

"Valmiera Glass FK/SKS" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0. 12. minūtē vārtus guva Alvis Dubovs, bet 16. minūtē rezultāta pārsvaru dubultoja Mārcis Ērglis, vēstīts Latvijas Futbola federācijas mājaslapā.

Nīcenieku menedžeris Andrejs Geslers stāsta, ka līdz mača beigām bija atlikušais vairs piecas minūtes, uzbrukumam sāka pieslēgties komandas vārtsargs Dāvis Leiteris. Tas nesa panākumus. Tieši D. Leiteris vienus vārtus atguva, bet divas minūtes pirms mača beigām Jānis Reguzovs rezultātu izlīdzināja.

Divas sekundes pirms mača beigām mājinieki izspēlēja skaistu kombināciju, bet sita garām vārtiem.

Nīcas futbolistiem nākamā spēle būs 10. janvārī pret "Ošukalnu/B".